FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 23 piątek, 30 lipca 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 4
Trento2
Stadio San Michele; 24.07.2021; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sassuolo-
Stadio Ennio Tardini; 01.08.2021; 20:30

Video

Parma 4:2 Trento: Skrót

Cytat tygodnia

"Jednym z celów tych przygotowań jest uzmysłowienie chłopakom mojego pomysłu na grę. Chcę, żeby to Parma, narzucała przeciwnikowi swój styl gry i dążyła do dominacji, tak jakbyśmy w każdym meczu byli gospodarzem. Zdaję sobie sprawę, że będzie to wymagało ogromu pracy z naszej strony, zaś początki mogą być trudne, jednak jak tylko chłopaki do tego przywykną zaczną się po prostu dobrze bawić." - Enzo Maresca

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5521 dni.
Napisaliśmy 16249 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 23 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Napoli podnosi cenę za Tutino

autor: odys; 20.07.2021 ; 14:49;

Wydawało się, że w sprawie Gennaro Tutino wszystko jest już ustalone, jednak w ostatnich godzinach, w negocjacjach między Parmą, a Napoli miało dojść do kolejnych komplikacji.

Jak twierdzi neapolitański dziennik Il Mattino, Azzurri mieli podnieść swoje żądania względem karty 24-letniego napastnika. Zamiast 6 mln euro, które według doniesień z ostatnich dni miały być kwotą docelową, w tej chwili Napoli ma oczekiwać 8 mln. Rozmowy między klubami wciąż trwają, jednak mimo wszystko Crociati wydają się być zdeterminowani do tego, aby sprowadzić Tutino na Tardini.

Zobacz także

Komentarze

odys 20 lipca 2021; 14:56
Nie no bądźmy poważni... choć osobiście bardzo chciałbym tego transferu bo to byłoby mega wzmocnienie to żądanie 8 mln euro, w dobie wszechobecnego kryzsu na mercato, za gościa który de facto całą karierę grał w Serie B i Serie C, to jest przecież absurd.
faster 20 lipca 2021; 15:09
Wiedząc jaki dzban jest właścicielem Napoli to się w cale nie dziwie. Poza tym działa tu niewidzialna ręka rynku i jeśli jest popyt to ceny rosną. Może pojawił się dodatkowy chętny na jego zakup.
odys 20 lipca 2021; 15:20
No tak chcą go też Monza, Venezia i przede wszystkim Salernitana, ale to dalej nie usprawiedliwia tej kwoty. Zrozumiałbym to jeszcze gdybyśmy mówili o 20-letnim napastniku, wtedy faktycznie można byłoby tyle śpiewać, ale Tutino ma juz 24-lata i fakt niezłe liczby wykręcone, ale wciąż tylko na poziomie Serie B. Jak dla mnie na takich warunkach gra niewarta świeczki i za taką cenę możemy pokusić się o sprowadzenie kogoś lepszego.
faster 20 lipca 2021; 15:27
Tez mi sie wydaje że to dosyć dużo jak na serieb. Jeśli miałby być jakimś wielkim talentem to znowu Napoli nawet za 8 by go nie puściło. Wiedzą, że jest u nas bogaty właściciel z ciśnieniem na szybki powrót do seriea to będą go doić. Swoją drogą myślę, że chyba za głośno było o tym transferze.
odys 20 lipca 2021; 16:03
też prawda, choć zanosiło się na kolejny szybki i cichy deal, bo jak Sky podało pierwszy raz tę informacje to finalziacja miała być kwestią godzin, a tu od 2 tygodni się to ciągnie. Też kwestia z tymi 8 mln jest taka, że nie jest on sprawdzony na poziomie Serie A, i nawet jeśli zagwarantuje nam w następnym sezonie przykładowo 15 goli i pomoże w awansie to nie jest powiedziane, że będzie to gość na elitę. Z drugiej strony przy naszej ostatniej przygodzie z Serie B poskąpiliśmy 20 tys. euro na pensje dla Caputo (w sensie on chciał 20 tys. więcj niż my mu dawaliśmy) i boleśnie się na tym przejechaliśmy bo Caputo, który też swoją drogą wówczas istniał tylko w B, okazał się kozakiem nie tylko w drugiej lidze ale i w A.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.