FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 15 piątek, 30 lipca 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 4
Trento2
Stadio San Michele; 24.07.2021; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sassuolo-
Stadio Ennio Tardini; 01.08.2021; 20:30

Video

Parma 4:2 Trento: Skrót

Cytat tygodnia

"Jednym z celów tych przygotowań jest uzmysłowienie chłopakom mojego pomysłu na grę. Chcę, żeby to Parma, narzucała przeciwnikowi swój styl gry i dążyła do dominacji, tak jakbyśmy w każdym meczu byli gospodarzem. Zdaję sobie sprawę, że będzie to wymagało ogromu pracy z naszej strony, zaś początki mogą być trudne, jednak jak tylko chłopaki do tego przywykną zaczną się po prostu dobrze bawić." - Enzo Maresca

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5521 dni.
Napisaliśmy 16249 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 15 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

15 lat z Wami!

autor: odys; 18.06.2021 ; 02:12;

Czas ucieka bardzo szybko. Dziś, to znaczy 18 czerwca, mija dokładnie 15 lat od kiedy w sieci pojawił się nasz serwis czyli pierwsza w Polsce strona poświęcona Parmie - FCParma.com.pl.

Strona stworzona przez grupkę pasjonatów, powstała po to by zrzeszać wszystkich sympatyków Parmy z Polski oraz dostarczać im najświeższe informacje na temat Gialloblu.

Miniony rok, w funkcjonowaniu portalu upłynął dość spokojnie. Obyło się bez większych zmian i nowości, ale także co ważne bez przestojów. Tradycyjnie już pojawiło się kilka pomniejszych nowych działów, niektóre starsze zostały przebudowane, zaś wszystkie kwestie związane z obecnymi rozgrywkami i statystykami aktualizowane są na bieżąco. Krótko mówiąc stabilnie ale bez szału.

W trakcie 15 lat istnienia napisaliśmy tysiące newsów, zorganizowaliśmy kilkanaście wyjazdy kibiców na mecz Parmy, zlot polskich Gialloblu, oraz wydaliśmy szereg gadżetów sygnowanych logiem polskiego fan clubu Parmy - Crociati dalla Polonia, który rozwija się równolegle ze stroną.

Mieliśmy swoje lepsze i gorsze dni. Podobnie jak Parma zmagaliśmy się z paroma kryzysami, z których jednak zawsze wychodziliśmy zwycięsko. Naszym głównym celem wciąż jest dalszy rozwój strony, tak by jeszcze lepiej móc przekazywać Wam - czytelnikom, wieści ze Stadio Ennio Tardini.

Korzystając jeszcze z okazji chcielibyśmy Wam również, bardzo podziękować za to, że jesteście z nami! Forza Parma! Per sempre Gialloblu!

 

Zobacz także

Komentarze

faster 18 czerwca 2021; 08:16
Gratulacje wytrwałości i konsekwencji, ładnie się złożyło, że na 15 rocznicę wraca Bufon:) no i dzięki, ta strona stała się przynajmniej dla mnie nieodłączną częścią kibicowania Parmie. Forza!
Karlus 18 czerwca 2021; 09:59
Nie jestem z Wami zbyt długo ale doceniam wkład i zaangażowanie w tworzenie tego środowiska. Tak trzymać!
Michal 18 czerwca 2021; 15:39
Odys, moje słowa podziwu i podziękowania dla Ciebie za całą robotę, jaką wykonujesz. Oby tak dalej!
Szarak 18 czerwca 2021; 16:56
Gratulacje, super robota :)
czaaja 19 czerwca 2021; 07:36
Brawo Odys! Dobra robota! Slowa uznania i Wielkie dzieki!!