Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Fiorentina | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 2. | Inter | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 3. | Torino | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 4. | Milan | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 5. | Napoli | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 6. | Roma | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 7. | Parma | 0 | 0 | 0 - 0 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo | ||
| Bologna | 0 - 1 | Lazio | ||
| Frosinone | 0 - 1 | Juventus | ||
| Parma | 0 - 1 | Cagliari | ||
| Genoa | 0 - 2 | Napoli | ||
| Inter | 4 - 1 | Monza | ||
| Roma | 4 - 0 | Fiorentina | ||
| Torino | 1 - 2 | Milan | ||
| Udinese | 1 - 1 | Como | ||
| Venezia | 0 - 2 | Lecce | ||
vs Cagliari
75
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 3 kolejka
Reprezentacja Włoch U-17, w której występuje dwóch piłkarzy Parmy - Ludovico Varali i Djibril Diallo - wywalczyła awans do półfinału mistrzostw Europy.
W ostatnim meczu fazy grupowej Włosi zremisowali z Danią 3:3. Varali, podobnie jak w dwóch poprzednich spotkaniach, rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, jednak tym razem został zmieniony w 59. minucie. Z kolei Diallo, tak jak w starciu z Czarnogórą, całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.
Dzięki remisowi Włosi zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie, wyprzedzając Francję. Oznacza to, że w półfinale, który odbędzie się 4 czerwca, zmierzą się z Hiszpanią.
Źródło:
Flashscore, Dania U17 3-3 Włochy U17, Flashscore.pl, https://flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/dania-b1yXMnzD/wlochy-4nvad7Zn/?mid=vqpsiLlA, [dostęp: 01.06.2026].
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze (0)