Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Roma | 1 | 3 | 4 - 0 | |
| 2. | Inter | 1 | 3 | 4 - 1 | |
| 3. | Napoli | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 4. | Lecce | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 5. | Atalanta | 1 | 3 | 2 - 1 | |
| 6. | Cagliari | 1 | 3 | 1 - 0 | |
| 13. | Parma | 1 | 0 | 0 - 1 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo | ||
| Bologna | 0 - 1 | Lazio | ||
| Frosinone | 0 - 1 | Juventus | ||
| Parma | 0 - 1 | Cagliari | ||
| Genoa | 0 - 2 | Napoli | ||
| Inter | 4 - 1 | Monza | ||
| Roma | 4 - 0 | Fiorentina | ||
| Torino | 1 - 2 | Milan | ||
| Udinese | 1 - 1 | Como | ||
| Venezia | 0 - 2 | Lecce | ||
vs Cagliari
75
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 8 kolejka
Piłkarze Parmy kontynuują przygotowania do sobotniego, domowego spotkania 41 kolejki Serie B, przeciwko Bari.
Dziś w ośrodku Collecchio odbyła się jedna - popołudniowa sesja treningowa, która była w pełni otwarta dla publiczności. Podczas zajęć piłkarze skupili się na ćwiczeniach z zakresu techniki użytkowej oraz taktyki, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu prowadzenia ataku pozycyjnego. Sesja zakończyła się zaś gierką wewnętrzną na skróconym polu boiska.
Niewiele zmieniło się w kontekście graczy kontuzjowanych. Alessandro Lucarelli, Antonio Vacca i Pasquale Mazzocchi w dalszym ciągu trenowali indywidualnie, z kolei Gianni Munari i Luca Siligardi, kontynuowali swój cykl terapeutyczny.
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze (0)