Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Fiorentina | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 2. | Inter | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 3. | Torino | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 4. | Milan | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 5. | Napoli | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 6. | Roma | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 7. | Parma | 0 | 0 | 0 - 0 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo | ||
| Bologna | 0 - 1 | Lazio | ||
| Frosinone | 0 - 1 | Juventus | ||
| Parma | 0 - 1 | Cagliari | ||
| Genoa | 0 - 2 | Napoli | ||
| Inter | 4 - 1 | Monza | ||
| Roma | 4 - 0 | Fiorentina | ||
| Torino | 1 - 2 | Milan | ||
| Udinese | 1 - 1 | Como | ||
| Venezia | 0 - 2 | Lecce | ||
vs Cagliari
75
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 3 kolejka
Piłkarze Parmy kontynuują przygotowania do meczu z Arzignanochiampo. Dziś Gialloblu odbyli ostatnią, w 2015 roku, sesje treningową.
Poranna sesja treningowa, w ośrodku Collecchio, rozpoczęła się od ćwiczeń atletycznych, które nadzorowała Christian Freghieri. Gialloblu pracowali nad elementami siły, wytrzymałości oraz szybkości. Na zakończenie zajęć odbyła się za to krotka gierka szkoleniowa na skróconym polu.
Do treningów z pełnym obciążeniem powróciła dziś trójka piłkarzy: Yves Baraye, Riccardo Musetti oraz Dimitar Traykov. Indywidualnie trenowali dziś Maikol Benassi, Matteo Guazzo oraz powracający z wakacji Walter Rodriguez. Program swojej rehabilitacji kontynuowali za to Christian Longobardi i Mousa Balla Sowe.
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze (0)