"W trakcie ostatniego roku wiele się nauczyłem i to zarówno za sprawą pozytywnych, jak i negatywnych doświadczeń. Mimo wszystko jestem bardzo szczęśliwy z bycia piłkarzem Parmy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku, będę mógł odgrywać w zespole większą rolę."" - Simon Sohm

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 29 gości.

Torino 1:0 Parma: Crociati przypieczętowali relegacje

autor: odys; 03.05.2021 ; 23:12;

To co było wiadome od kilku tygodnie, zostało oficjalnie potwierdzone. Parma dołącza do Crotone stając się tym samym drugim spadkowiczem, a to za sprawą porażki 1:0 z Torino.

Co godne odnotowania, przypieczętowali swój smutny los, w iście żenującym styl, bowiem to co zaprezentowała sobą ekipa Roberto D'Aversy, w Turynie, było po prostu niegodne profesjonalnych piłkarzy. W trakcie 90 minut Crociatich stać było na jeden celny strzał, który z łatwością obronił Sirigu i jedno sytuację po główce Corneliusa, która umownie można określić jako groźną. Torino nie było wiele lepsze i mimo tego, iż przez przeważającą część meczu atakowało, poziom jakości swoich akcji dostosowało do Parmy. Koniec, końców gospodarze wykazali się jednak większą determinacją, za sprawą której przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. W 63 minucie Ansaldi na prawym skrzydle, dosłownie ośmieszył Alvesa i Lauriniego, wpadł w pole karne i jak na tacy wyłożył futbolówkę do Vojvody, który z najbliżej odległosci skierował ją do siatki. Dokładnie tyle wystarczyło, aby w tym beznadziejnym i nudnym meczu, zgarnąć 3 punkty.

Jakkolwiek by tego nie ubrać w słowa, fakt jest taki, że dziś Parma była dokładnie taka jak przez większość sezonu - żałosna, bez pomysłu i bez charakteru. Crociati w Turynie, nie stwarzali nawet pozorów, że zależy im na czymkolwiek.

Bramki: Vojvoda 63 min.

Żółte kartki: Dierckx, Hernani, Kucka (P)

TORINO (3-5-2): Sirigu; Izzo, Nkoulou, Bremer; Vojvoda, Lukic, Baselli, Rincon (82' Linetty), Ansaldi; Sanabria, Belotti (82' Zaza)

PARMA (4-3-3): Sepe; Laurini (75' Busi), Bruno Alves, Dierckx (46' Gagliolo), Pezzella; Hernani (84' Pellè), Brugman (32' Kurtic), Grassi (75' Brunetta); Kucka, Cornelius, Gervinho.