Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Roma | 1 | 3 | 4 - 0 | |
| 2. | Inter | 1 | 3 | 4 - 1 | |
| 3. | Napoli | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 4. | Lecce | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 5. | Atalanta | 1 | 3 | 2 - 1 | |
| 6. | Cagliari | 1 | 3 | 1 - 0 | |
| 13. | Parma | 1 | 0 | 0 - 1 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo | ||
| Bologna | 0 - 1 | Lazio | ||
| Frosinone | 0 - 1 | Juventus | ||
| Parma | 0 - 1 | Cagliari | ||
| Genoa | 0 - 2 | Napoli | ||
| Inter | 4 - 1 | Monza | ||
| Roma | 4 - 0 | Fiorentina | ||
| Torino | 1 - 2 | Milan | ||
| Udinese | 1 - 1 | Como | ||
| Venezia | 0 - 2 | Lecce | ||
vs Cagliari
75
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 8 kolejka
Na starcie sezonu Parma miała spore problemy z grą przed własną publicznością, a w mediach głośno mówiło się nawet o kompleksie Tardini. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu tygodni wszystko uległo jednak zmianie i diametralnej poprawie.
Liczby mówią same za siebie, Stadio Tardini w końcu jest prawdziwą twierdzą Gialloblu. W 5 kolejnych spotkaniach przed własną publicznością Parma nie straciła gola, zaś w przełożeniu na czas boiskowy seria ta trwa dokładnie 578 minut. Po raz ostatni Frattali skapitulował na Tardini 21 października, w 52 minucie wygranego 3:1 meczu z Virtus Entella.
Co więcej od 14 października i klęski z Pescarą, Parma nie przegrała na własnym boisku, w 7 kolejnych spotkaniach notując 5 zwycięstw i 2 remisy.
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze (0)