Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Roma | 1 | 3 | 4 - 0 | |
| 2. | Inter | 1 | 3 | 4 - 1 | |
| 3. | Napoli | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 4. | Lecce | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 5. | Atalanta | 1 | 3 | 2 - 1 | |
| 6. | Cagliari | 1 | 3 | 1 - 0 | |
| 13. | Parma | 1 | 0 | 0 - 1 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo | ||
| Bologna | 0 - 1 | Lazio | ||
| Frosinone | 0 - 1 | Juventus | ||
| Parma | 0 - 1 | Cagliari | ||
| Genoa | 0 - 2 | Napoli | ||
| Inter | 4 - 1 | Monza | ||
| Roma | 4 - 0 | Fiorentina | ||
| Torino | 1 - 2 | Milan | ||
| Udinese | 1 - 1 | Como | ||
| Venezia | 0 - 2 | Lecce | ||
vs Cagliari
75
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 8 kolejka
Absolutnym tematem numer jeden, jeżeli idzie o mercato Parmy, jest pozyskanie środkowego napastnika, jednocześnie jednak spore zmiany szykują się w drugiej linii i na tym chcielibyśmy się teraz skupić.
Na początek ewentualne odejścia. Tak jak już wspominaliśmy praktycznie przesądzony jest transfer Francesco Corapiego, który powinien udać się do Serie B. Bardzo niepewna jest za to przyszłość dwójki Antonino Barilla-Jacopo Dezi. Na transfer pierwszego z nich mocno naciskać ma Salernitana, który ponoć byłaby skłonna zapłacić Gialloblu około 300 tys. euro. Z kolei Dezi niedawno miał odrzucić ofertę gry ze strony Foggi, jednak jego sprowadzeniem interesuje się także Frosinone.
Jeszcze ciekawiej przedstawiają się doniesienia dotyczące ewneutalnych nowych wejść do zespołu. Wedle informacji TuttoCalcioPuglia.com, dziś wystartowały rozmowy na linii Parma-Foggia w sprawie wymiany Scaglia-Vacca. Ponad to Gialloblu, zdaniem serwisu TMW, mają zabiegać o jednego z najlepszych defensywnych pomocników pierwszej rundy sezonu - Mousse Koné, który aktualnie występuje w Cesenie. 27-letnim zawodnikiem z Wybrzeża Kości Słoniowej interesuje się jednak praktycznie cała czołówka Serie B włącznie z Empoli, Bari i Frosinone. Z kolei według TuttoB.com, Parma ma być blisko porozumienia z doświadczonym pomocnikiem Antonio Zito, który na dniach ma rozwiązać swoją umowę z Salernitaną w celu łatwiejszego znalezienia nowego pracodawcy. Lokalni dziennikarze z ParmaToday.it donoszą natomiast, że w notesie Daniele Faggiano na wysokich pozycjach znajdować mają się Ahmad Benali z Pescary oraz Ledian Memushaj z Benevento, jednak na tę chwilę ich transfery wydają się być bardzo problematyczne.
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze (0)