Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Fiorentina | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 2. | Inter | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 3. | Torino | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 4. | Milan | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 5. | Napoli | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 6. | Roma | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 7. | Parma | 0 | 0 | 0 - 0 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo | ||
| Bologna | 0 - 1 | Lazio | ||
| Frosinone | 0 - 1 | Juventus | ||
| Parma | 0 - 1 | Cagliari | ||
| Genoa | 0 - 2 | Napoli | ||
| Inter | 4 - 1 | Monza | ||
| Roma | 4 - 0 | Fiorentina | ||
| Torino | 1 - 2 | Milan | ||
| Udinese | 1 - 1 | Como | ||
| Venezia | 0 - 2 | Lecce | ||
vs Cagliari
75
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 3 kolejka
Nevio Scala w rozmowie z ParmaLive.com, skomentował kolejne przesunięcie daty ogłoszenia decyzji FIGC, w sprawie członkostwa w Serie D. Mimo dającego się odczuć rozczarowania prezydent Parma Calcio 1913, stwierdził, iż na werdykt czekać będzie z pokorą.
"FIGC zadeklarowało, że wszystko będzie jasne dziś popołudniu, najwyraźniej potrzebują oni więcej czasu na analizę całej sytuacji. Szanujemy tę decyzję i z pokorą czekamy na ostateczny werdykt. Czy kolejne opóźnienie komplikuje sytuację? Tak, w tej chwili tracimy cenny czas, którego do początku rozgrywek zostało bardzo niewiele. Wciąż nie możemy legalnie zawierać żadnych, ale mamy wielką nadzieję na to, że w poniedziałek to się zmieni. Nadchodzący weekend spędzimy jednak stale pracując. Oczywiście jest to niezwykle trudne. Rozmowy z piłkarzami, którym póki co nie możemy obiecać nic na pewno to ciężka sprawa. Wierzymy, że za cały trud który do tej pory ponieśliśmy federacja da nam zielone światło i sprawy w końcu nabiorą odpowiedniego tempa. Strata zawodników z uwagi na czas? Nie da się ukryć, że straciliśmy prawie wszystkich piłkarzy z sektora młodzieżowego za wyjątkiem kilkudziesięciu zawodników z roczników 2000-2005, którzy zdecydowali się z nami pozostać. Jest to kolejny wielki problem, gdyż chcieliśmy zacząć przygotowania młodzieży pod koniec lipca, jednak na tę chwilę jest to niemożliwe. Simone Barone? Możliwe, że będzie częścią naszego sektora młodzieżowego, jednak zostawiam to w gesti Fausto Pizziego i jego współpracowników, którzy w zakresie podejmowanych decyzji dotyczących młodzieży, będą mieli autonomię. Nie będę wywierać na nich żadnych nacisków."
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze (0)