Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Roma | 1 | 3 | 4 - 0 | |
| 2. | Inter | 1 | 3 | 4 - 1 | |
| 3. | Napoli | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 4. | Lecce | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 5. | Atalanta | 1 | 3 | 2 - 1 | |
| 6. | Cagliari | 1 | 3 | 1 - 0 | |
| 13. | Parma | 1 | 0 | 0 - 1 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo | ||
| Bologna | 0 - 1 | Lazio | ||
| Frosinone | 0 - 1 | Juventus | ||
| Parma | 0 - 1 | Cagliari | ||
| Genoa | 0 - 2 | Napoli | ||
| Inter | 4 - 1 | Monza | ||
| Roma | 4 - 0 | Fiorentina | ||
| Torino | 1 - 2 | Milan | ||
| Udinese | 1 - 1 | Como | ||
| Venezia | 0 - 2 | Lecce | ||
vs Cagliari
75
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 8 kolejka
Poniżej prezentujemy zapis z pomeczowej konferencji prasowej Carlosa Cuesty, który w następujący sposób wypowiedział się na temat konfrontacji z Cagliari.
Czego dzisiaj zabrakło Parmie?
W pierwszej połowie mieliśmy okazje do zdobycia goli i powinniśmy wycisnąć z nich nieco więcej. W drugiej osłonie gra nieco bardziej się wyrównała, jednak wciąż byliśmy w stanie stwarzać zagrożenie, dzięki dobrze zorganizowanej grze ofensywnej. Musimy być bardziej konkretni i częściej kończyć akcje strzałami. Jestem przekonany, że skuteczność w końcu przyjdzie. Jak zawsze powtarzam, jesteśmy na początku wspaniałej drogi. Duet ofensywny, który dziś wyszedł na boisko, to dla nas test, analizujemy wszystkie dostępne opcje, aby dopasować je do naszej gry i umiejętności zawodników.
Czy mentalność zespołu jest na odpowiednim poziomie?
To, co najbardziej podoba mi się w mojej drużynie, to właśnie jej mentalność. Chłopaki zawsze dają z siebie wszystko, niezależnie od tego, z kim grają. Z takim nastawieniem, można pokonać wszystkie przeszkody. Moim zdaniem, dziś dobrze się prezentowaliśmy, a szczególnie błyszczeliśmy w kontratakach. Mieliśmy problemy z kreowaniem akcji, w ataku pozycyjnym i z pewnością musimy nad tym elementem popracować. Może nie jesteśmy idealni, ale na pewno jesteśmy lepsi niż dwa tygodnie temu.
Czy wystawienie dwóch zawodników na pozycji registy, nie było ryzykowną decyzją?
W pierwszej połowie mieliśmy dwóch rozgrywających, jednak finalnie nie przyniosło to pożądanego efektu. Nie chodzi o liczby, a o wykreowane szanse.
Co się dzieje z Bernabe?
To nic poważnego. Zszedł z boiska z powodu skurczów i zmęczenia. To jedynie chwilowy problem.
Co wymaga natychmiastowej poprawy?
W pierwszej połowie nie graliśmy zbyt dobrze w ataku pozycyjnym, ale w drugiej byliśmy już zdecydowanie lepsi w tym aspekcie. Zdecydowanie musimy popracować nad naszą koncentracją, która nie była na odpowiednim poziomie, zwłaszcza przy stałych fragmentach gry. Musimy mieć na względzie ciągłe doskonalenie się.
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze
odys; 13 września 2025; 20:25