Panel Usera

Zaloguj się

Tabela ligowa

Serie A

P.KlubM. Pkt.+ / -
1.Fiorentina000 - 0
2.Inter000 - 0
3.Torino000 - 0
4.Milan000 - 0
5.Napoli000 - 0
6.Roma000 - 0
7.Parma 000 - 0

Strzelcy Parmy

ZawodnikBramki

Wyniki Serie A

1 kolejka
Atalanta 2 - 1 Sassuolo
Bologna 0 - 1 Lazio
Frosinone 0 - 1 Juventus
Parma 0 - 1 Cagliari
Genoa 0 - 2 Napoli
Inter 4 - 1 Monza
Roma 4 - 0 Fiorentina
Torino 1 - 2 Milan
Udinese 1 - 1 Como
Venezia 0 - 2 Lecce

Zawodnik meczu

6.5

Simone Lontani

vs Cagliari

75

rozegrane
minuty

0

zdobyte
bramki

0

zaliczone
asysty

Kontuzje

Han Nicolussi Caviglia

Uraz mięśnia dwugłowego

Powrót: 3 kolejka



Partnerzy

Letters in Space - Edukacyjna Kolorowanka

Aktualności

Pomeczowe wypowiedzi

news image
© parmacalcio1913.com

Po meczu z Lentigione, na konferencji prasowej pojawili się trener Luigi Apolloni oraz Michele Messina i Davide Giorgino, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.


Messina: "Zwycięstwo jest jasną odpowiedzią, dla tych którzy twierdzili, że jesteśmy w kryzysie. Jestem bardzo zadowolony z tego, że miałem w nim swój udział. Zdobywając gola odwdzięczyłem się trenerowi za zaufanie, którym mnie obdarzył wystawiając do gry w dzisiejszym spotkaniu. Trudności w meczu? Lentigione preferowało bardzo zamkniętą grę przez co mieliśmy spore problemy z starzeniem sytuacji. Konsekwentnie graliśmy jednak swoje i kiedy nadarzyła się okazja po prostu ją wykorzystaliśmy. Przyszłość? Na razie nic nie wiem w tym temacie, chcę w pełni skupić się na dokończeniu sezonu. Mam jednak cichą nadzieję na dłuższe pozostanie w Parmie bowiem czuję się tu wspaniale."

Giorgino: "Cały zespół zagrał dziś fantastycznie i włożył wiele wysiłku w całe spotkanie. Nasz trud został nagrodzony bramką Michele dzięki której wywalczyliśmy bezcenne 3 punkty. Dziś zrobiliśmy ważny krok w kierunku mistrzostwa. Nie był to może piękny mecze, jednak cały czas mieliśmy grę pod kontrolą co jest bardzo ważne. Nowe ustawienie? Myślę, że spisało się całkiem dobrze. Potrafiliśmy długo operować piłkę i niwelować atuty rywali. Karny na Longobardim? Nie widziałem dobrze tej sytuacji więc się nie wypowiem, zresztą nie ma sensu tego rozpatrywać, mecz się skończył, wygraliśmy i tylko to się liczy, teraz trzeba skupić się na następnej grze."   

Apolloni: "Bardzo podobało mi się nastawienie moich zawodników. Zespół od samego początku dał jasny sygnał, że gra o zwycięstwo. Mieliśmy pewne problemy z kreowaniem sytuacji, jednak w obliczu gry z przeciwnikiem tak bardzo nastawionym na defensywę to normalna sprawa. Minusy? Wciąż musimy pracować nad wykorzystywaniem stwarzanych sytuacji. Pod bramką rywali brakuje nam czasem cynizmu. Zmiana systemu gry? Był to wybór dokonany  oparciu o analizę gry przeciwnika. Zdecydowaliśmy się na grę bez skrzydłowych by lepiej zneutralizować największe atuty Lentigione."







Komentarze (0)






Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze








Czy wiesz, że...

Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.

Zdjęcie tygodnia

Ousmane Diallo i El Bilal Toure oficjalnie zaprezentowani.

Video tygodnia

Parma 0:1 Catania: Skrót

  • ASRoma.pl
  • Parma Fans Worldwide
  • Siena.com.pl
  • Flamengo
  • LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United
  • FC-Porto.pl
  • Shoutbox