FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 19 wtorek, 11 maja 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Atalanta5
Stadio Ennio Tardini; 09.05.2021; 15:00

Następny mecz

Serie A
Lazio-
Parma -
Stadio Olimpico; 12.05.2021; 20:45

Video

Parma 2:5 Atalanta: Skrót

Cytat tygodnia

"W trakcie ostatniego roku wiele się nauczyłem i to zarówno za sprawą pozytywnych, jak i negatywnych doświadczeń. Mimo wszystko jestem bardzo szczęśliwy z bycia piłkarzem Parmy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku, będę mógł odgrywać w zespole większą rolę."" - Simon Sohm

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5441 dni.
Napisaliśmy 15777 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 19 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 04.05.2021 ; 00:23;

Po meczu z Torino, na konferencji prasowej pojawił się tylko i wyłącznie trener, Roberto D'Aversa, który zabrał głos na temat przebiegu spotkania oraz faktu przypieczętowania spadku.

D'Aversa: "Dzisiejszy mecz był odzwierciedleniem tego jak wyglądały nasze mistrzostwa, przynajmniej od momentu kiedy wróciłem do klubu. Torino nie zagrało wielkiego spotkania, a mimo to łatwo sięgnęło po 3 punkty. W naszych poczynaniach nie było ani charakteru, ani determinacji. Przegraliśmy więc zasłużenie, a na domiar złego w tej chwili nasza degradacja została też matematycznie potwierdzona. Wszyscy, w tym także oczywiście ja, jesteśmy za to odpowiedzialni. Następny mecz pierwszym z "nowego cyklu"? Nie myślę teraz o tym, wciąż analizuje dzisiejszy mecz, kolejny z cyklu tych, w których tak naprawdę nie pojawiliśmy się na boisku. Nie było w nas ani zapału, ani jakości i to obecnie są moje problemy. Co do przyszłości to leży ona w gestii kierownictwa, które jest przygotowane na to, by stawić czoła nowym wyzwaniom. Jestem przekonany, że mimo tej ponurej chwili, przed Parmą wielka przyszłość. Spadek z tym klubem do Serie B, traktuję jako osobistą klęskę."

Zobacz także

Komentarze

odys 4 maja 2021; 00:32
Ja wiem, że D'Aversa ma swoje za uszami i też rękę do tego spadku przyłożył, ale jest mi tego chłopa tak bardzo żal, bo widać jak bardzo to przeżywa. I jeszcze do tego musi świecić oczami przed wszystkimi bo te panienki nie mają w sobie ani krzty przyzwoitości ani odpowiedzialności, żeby wyjść do dziennikarzy.
czaaja 4 maja 2021; 08:21
Były awanse gloria i chwała teraz jest klęska i rok ( oby tylko 1 ) w 2 lidze. Trenejro musi wyciągnąć wnioski, zacząć stawiać na młodzież, bardziej motywować i nie być tak upartym. Jesli miałbym z kogoś zrezygnować to byłoby to 70% składu niż DAversa ale wydaje mi się ze nie jest mu po drodze z Carlim...


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.