Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Fiorentina | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 2. | Inter | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 3. | Torino | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 4. | Milan | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 5. | Napoli | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 6. | Roma | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 7. | Parma | 0 | 0 | 0 - 0 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | ? - ? | Sassuolo | ||
| Bologna | ? - ? | Lazio | ||
| Frosinone | ? - ? | Juventus | ||
| Parma | ? - ? | Cagliari | ||
| Genoa | ? - ? | Napoli | ||
| Inter | ? - ? | Monza | ||
| Roma | ? - ? | Fiorentina | ||
| Torino | ? - ? | Milan | ||
| Udinese | ? - ? | Como | ||
| Venezia | ? - ? | Lecce | ||
vs Sassuolo
90
rozegrane1
zdobyte0
zaliczoneUraz łąkotki
Powrót: sezon 26/27Uraz łąkotki
Powrót: sezon 26/27Uraz pachwiny
Powrót: sezon 26/27Uraz kości strzałkowej
Powrót: sezon 26/27Uraz mięśnia zginacza
Powrót: sezon 26/27
Możliwe, że Giovanni Daffara nie będzie jedynym bramkarzem, którego Parma pozyska podczas trwającego letniego okna transferowego.
Jak informuje Gazzetta di Parma, Crociati rozważają obecnie sprowadzenie nowego trzeciego bramkarza. Obecnie tę rolę pełni Alessandro Mazzocchi, jednak władze Parmy uważają, że dla jego dalszego rozwoju korzystniejsze będzie regularne występowanie w zespole Primavery, zamiast zasiadania na ławce rezerwowych pierwszej drużyny.
To z kolei skłania klub do poszukiwań na rynku transferowym. Jedną z rozważanych opcji ma być Simone Ghidotti – 26-letni bramkarz Sampdorii, który mógłby uzupełnić obsadę bramki na nadchodzący sezon, obejmując rolę golkipera numer trzy.
Źródło:
F. Servino, Il Parma cerca un terzo portiere, ParmaLive.com, https://parmalive.com/ultim-ora/parma-cerca-portiere-252483, [dostęp: 01.08.2026].
W sezonie 88/89 tytuł najlepszego strzelca Parmy przypadł w udziale Lorenzo Minottiemu, który w rozgrywkach Serie B zdobył 7 bramek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Minotti występował wówczas na środku obrony.
Rozgrywki ligowe w sezonie 1942/1943, aż 5 piłkarzy Parmy zakończyło mając na swoim koncie dwucyfrową liczbę zdobytych bramek. Tej sztuki dokonali Enzo Melandri (10), Giuseppe Ferrari (11), Angelo Gardini (16), Mario Bocchi (20) oraz Luciano Degara (32).
Komentarze (0)