Panel Usera

Zaloguj się

Tabela ligowa

Serie A

P.KlubM. Pkt.+ / -
1.Fiorentina000 - 0
2.Inter000 - 0
3.Torino000 - 0
4.Milan000 - 0
5.Napoli000 - 0
6.Roma000 - 0
7.Parma 000 - 0

Strzelcy Parmy

ZawodnikBramki

Wyniki Serie A

1 kolejka
Atalanta ? - ? Sassuolo
Bologna ? - ? Lazio
Frosinone ? - ? Juventus
Parma ? - ? Cagliari
Genoa ? - ? Napoli
Inter ? - ? Monza
Roma ? - ? Fiorentina
Torino ? - ? Milan
Udinese ? - ? Como
Venezia ? - ? Lecce

Zawodnik meczu

7.5

Mateo Pellegrino

vs Sassuolo

90

rozegrane
minuty

1

zdobyte
bramki

0

zaliczone
asysty

Kontuzje

Matija Frigan

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Benjamin Cremaschi

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Adrian Bernabe

Uraz pachwiny

Powrót: sezon 26/27

Jacob Ondrejka

Uraz kości strzałkowej

Powrót: sezon 26/27

Nesta Elphege

Uraz mięśnia zginacza

Powrót: sezon 26/27



Partnerzy

Letters in Space - Edukacyjna Kolorowanka

Aktualności

Parma 4:0 Primavera Parma

news image
© fcparma.com.pl

Parma ma za sobą pierwszy sparing w ramach letnich przygotowań do nowego sezonu.

W Centrum Treningowym Mutti w Collecchio podopieczni Carlosa Cuesty pewnie pokonali w meczu wewnętrznym zespół Primavery 4:0. Crociati zdobyli po dwa gole w każdej z połów, a na listę strzelców wpisali się kolejno Adrian Benedyczak, Franco Carboni, Mateo Pellegrino oraz Rachid Kouda.

Z uwagi na to, że był to dopiero pierwszy mecz kontrolny, trudno wyciągać z niego daleko idące wnioski czy też przywiązywać większą wagę do liczby minut rozegranych przez poszczególnych zawodników. Warto jednak odnotować, że przez całe spotkanie Parma występowała w ustawieniu 4-3-3.

 

 

Bramki: Benedyczak 8 min., Carboni 30 min., Pellegrino 49 min., Kouda 76 min.

 

 

Składy:

PARMA (4-3-3): Corvi; Delprato, Ndiaye, Troilo, Carboni; Nicolussi Caviglia, Sorensen, Ordonez; Benedyczak, Frigan, Joujou.

Ławka rezerwowych (wszyscy weszli na boisko w drugiej połowie): Daffara, Valenti, Pellegrino, Almqvist, Valeri, Keita, Ondrejka, Elphege, Britschgi, Konate, Drobnic, Lontani, Kouda, Mikolajewski.

 

PARMA U20 (4-2-3-1): Mazzocchi; Hartley, Diallo, Varali, Pajsar; Diop, Brizi; Avramescu, Balduzzi, Mama; Diagne.

Ławka rezerwowych (wszyscy weszli na boisko w drugiej połowie): Casentini, Marchesi, Schreiber, Fiorasi, Venturi, Campatelli, Parafioriti, Chimezie, Burcar, Alinovi. Rosengren, Azzali, Solari, Tognaccini, Turolo, D’Amico.







Komentarze (0)






Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze








Czy wiesz, że...

W sezonie 88/89 tytuł najlepszego strzelca Parmy przypadł w udziale Lorenzo Minottiemu, który w rozgrywkach Serie B zdobył 7 bramek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Minotti występował wówczas na środku obrony.

Rozgrywki ligowe w sezonie 1942/1943, aż 5 piłkarzy Parmy zakończyło mając na swoim koncie dwucyfrową liczbę zdobytych bramek. Tej sztuki dokonali Enzo Melandri (10), Giuseppe Ferrari (11), Angelo Gardini (16), Mario Bocchi (20) oraz Luciano Degara (32).

Zdjęcie tygodnia

Parma ma za sobą pierwszy, letni sparing. W Collecchio, podopieczni Carlosa Cuesty pokonali Primaverę 4:0.

Video tygodnia

Parma 1:0 Sassuolo: Skrót

  • ASRoma.pl
  • Parma Fans Worldwide
  • Siena.com.pl
  • Flamengo
  • LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United
  • FC-Porto.pl
  • Shoutbox