Panel Usera

Zaloguj się

Tabela ligowa

Serie A

P.KlubM. Pkt.+ / -
1.Roma134 - 0
2.Inter134 - 1
3.Napoli132 - 0
4.Lecce132 - 0
5.Atalanta132 - 1
6.Cagliari131 - 0
13.Parma 100 - 1

Strzelcy Parmy

ZawodnikBramki

Wyniki Serie A

1 kolejka
Atalanta 2 - 1 Sassuolo
Bologna 0 - 1 Lazio
Frosinone 0 - 1 Juventus
Parma 0 - 1 Cagliari
Genoa 0 - 2 Napoli
Inter 4 - 1 Monza
Roma 4 - 0 Fiorentina
Torino 1 - 2 Milan
Udinese 1 - 1 Como
Venezia 0 - 2 Lecce

Zawodnik meczu

6.5

Simone Lontani

vs Cagliari

75

rozegrane
minuty

0

zdobyte
bramki

0

zaliczone
asysty

Kontuzje

Han Nicolussi Caviglia

Uraz mięśnia dwugłowego

Powrót: 3 kolejka



Partnerzy

Letters in Space - Edukacyjna Kolorowanka

Aktualności

Nyantakyi zamordował swoją matkę i siostrę

news image
© parmacalcio1913.com

Solomon Nyantakyi - wychowanek Parmy, który, w sezonie 2012/2013 wspólnie z zespołem Allievi sięgnął po tytuł Mistrza Włoch, resztę życia prawdopodobnie spędzi w więzieniu.

21-letni skrzydłowy, podczas policyjnego przesłuchania przyznał się do zamordowania swojej matki i 11-letniej siostry. Do zbrodni doszło we wtorek wieczorem w Parmie, po dokonaniu morderstwa Nyantakyi próbował uciekać jednak został zatrzymany przez władze na dworcu kolejowym w Mediolanie. Motywy jego postępowania nie są znane.

Informacje o tym wydarzeniu z trudem przyjęli Roberto Donadoni i Cristiano Lucarelli, którzy mieli okazję prowadzić Nyantakyiego podczas jego pobytu w zespole Gialloblu.

Donadoni: "Pamiętam Salomona z czasów mojej pracy w Parmie, był to niezwykle zdolny młody zawodnik, który często trenował wraz z pierwszym zespołem, wziąłem go też kilkukrotnie do kadry na mecz z Serie A. Ciężko jest mi sobie wyobrazić by mógł on się dopuścić takiej zbrodni, pamiętam go jako spokojnego, małomównego i zamkniętego w sobie chłopaka. Ktoś kto dokonuje jednak takiego czynu nie może być do końca zdrowy na umyśle."

Lucarelli: "Jestem naprawdę wstrząśnięty. Salomon był bardzo spokojnym chłopakiem, w życiu nie skrzywdziłby nawet muchy. Na boisku stronił od agresji i unikał wszelkich konfliktów. Z tego co mi wiadomo cierpiał jednak na depresję. Po bankructwie Parmy, wziąłem go do swojego zespołu z Lega Pro, jednak po dwóch tygodniach sam z siebie zrezygnował z gry, gdyż twierdził, że tęskni za swoją rodziną i wolałby grać bliżej domu."







Komentarze


o **** :o

adi; 12 lipca 2017; 16:09






Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze








Czy wiesz, że...

Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.

Zdjęcie tygodnia

Ousmane Diallo i El Bilal Toure oficjalnie zaprezentowani.

Video tygodnia

Parma 0:1 Catania: Skrót

  • ASRoma.pl
  • Parma Fans Worldwide
  • Siena.com.pl
  • Flamengo
  • LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United
  • FC-Porto.pl
  • Shoutbox