Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Roma | 1 | 3 | 4 - 0 | |
| 2. | Inter | 1 | 3 | 4 - 1 | |
| 3. | Napoli | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 4. | Lecce | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 5. | Atalanta | 1 | 3 | 2 - 1 | |
| 6. | Cagliari | 1 | 3 | 1 - 0 | |
| 13. | Parma | 1 | 0 | 0 - 1 |
| Zawodnik | Bramki |
| 2 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Milan | 2 - 0 | Venezia | ||
| Sassuolo | 2 - 1 | Torino | ||
| Fiorentina | 0 - 3 | Frosinone | ||
| Juventus | 2 - 0 | Parma | ||
| Napoli | ? - ? | Como | ||
| Cagliari | ? - ? | Inter | ||
| Monza | 2 - 3 | Udinese | ||
| Lazio | ? - ? | Genoa | ||
| Lecce | ? - ? | Roma | ||
| Atalanta | ? - ? | Bologna | ||
vs Juventus
90
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 8 kolejka
Na starcie sezonu Serie A, Woyo Coulibaly był jednym z najlepszych piłkarzy Parmy. Nie powinien więc dziwić fakt, że zważywszy na sytuację zawodnika, którego obecny kontrakt wygasa w czerwcu, Crociati zintensyfikowali działania, zmierzające do przedłużenia jego angażu.
Jak podaje Tuttosport, w tej sprawie wszystko zmierza do pomyślnego finału, zaś negocjacje w sprawie nowej umowy dla Coulibaly'ego są już na wykończeniu, a do ustalenia pozostały już tylko ostatnie szczegóły. Zdaniem dziennikarzy, jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, w przeciągu najbliższych tygodni, Francuz powinien złożyć swój podpis na nowym kontrakcie, który zwiąże go z klubem do 2027 roku.
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze (0)