Panel Usera

Zaloguj się

Tabela ligowa

Serie A

P.KlubM. Pkt.+ / -
1.Fiorentina000 - 0
2.Inter000 - 0
3.Torino000 - 0
4.Milan000 - 0
5.Napoli000 - 0
6.Roma000 - 0
7.Parma 000 - 0

Strzelcy Parmy

ZawodnikBramki

Wyniki Serie A

1 kolejka
Atalanta ? - ? Sassuolo
Bologna ? - ? Lazio
Frosinone ? - ? Juventus
Parma ? - ? Cagliari
Genoa ? - ? Napoli
Inter ? - ? Monza
Roma ? - ? Fiorentina
Torino ? - ? Milan
Udinese ? - ? Como
Venezia ? - ? Lecce

Zawodnik meczu

7.5

Mateo Pellegrino

vs Sassuolo

90

rozegrane
minuty

1

zdobyte
bramki

0

zaliczone
asysty

Kontuzje

Matija Frigan

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Benjamin Cremaschi

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Adrian Bernabe

Uraz pachwiny

Powrót: sezon 26/27

Jacob Ondrejka

Uraz kości strzałkowej

Powrót: sezon 26/27

Nesta Elphege

Uraz mięśnia zginacza

Powrót: sezon 26/27



Partnerzy

Letters in Space - Edukacyjna Kolorowanka

Aktualności

Nieprzyjemny incydent po meczu z Napoli

news image
© parmacalcio1913.com

Do nieprzyjemnego zajścia doszło po końcowym gwizdku sędziego, w spotkaniu z Napoli. Przed wejściem do tunelu, prowadzącym do szatni, do gardeł skoczyli sobie Antonio Mirante i Gonzalo Higuain.

Powodem spięcia między piłkarzami miały być słowa argentyńskiego napatnika Napoli, który rzucił w kierunku cieszących się Gialloblu coś w stylu: "Z czego się cieszycie i tak już jesteście zdegradowani", swoje dorzucił także dyrektor sportowy drużyny z Neapolu - Riccardo Bigon, który nazwał Parmę bankrutem.

Na te obelgi najbardziej impulsywnie zareagował Mirante, który bardzo szybko doskoczył do Higuaina, jednak zanim w ruch poszły pieści obaj panowie zostali rozdzieleni przez pozostałych piłkarzy.







Komentarze


jak widać tracić punkty też trzeba umieć z klasą...

odys; 10 maja 2015; 22:00

Parówy z zaśmieconego miasta. Żyją jak śmieciarze to i maniery mają bejowskie

hess; 10 maja 2015; 22:29

A Riccardo Bigon niech lepiej opłaci mafie żeby mu kubły spod willi zabrali, zanim zacznie innych od bankrutów wyzywać.

hess; 10 maja 2015; 22:30

Szacunek dla Mirante!!!

adi; 10 maja 2015; 22:31

Widać miejsce w tabeli nie idzie w parze z poziomem kultury. No muszę powiedzieć, że bardzo cieszyłam się z remisu, ale teraz cieszę się jeszcze bardziej :D

Magdzia; 11 maja 2015; 08:31

brawo Mirante szacun wykonuje dobra prace w meczu i poza meczem też :)))

alge13vk; 11 maja 2015; 17:42






Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze








Czy wiesz, że...

W sezonie 88/89 tytuł najlepszego strzelca Parmy przypadł w udziale Lorenzo Minottiemu, który w rozgrywkach Serie B zdobył 7 bramek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Minotti występował wówczas na środku obrony.

Rozgrywki ligowe w sezonie 1942/1943, aż 5 piłkarzy Parmy zakończyło mając na swoim koncie dwucyfrową liczbę zdobytych bramek. Tej sztuki dokonali Enzo Melandri (10), Giuseppe Ferrari (11), Angelo Gardini (16), Mario Bocchi (20) oraz Luciano Degara (32).

Zdjęcie tygodnia

Parma zaprezentowała swój domowy strój na sezon 2026/2027.

Video tygodnia

Parma 1:0 Sassuolo: Skrót

  • ASRoma.pl
  • Parma Fans Worldwide
  • Siena.com.pl
  • Flamengo
  • LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United
  • FC-Porto.pl
  • Shoutbox