Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Fiorentina | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 2. | Inter | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 3. | Torino | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 4. | Milan | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 5. | Napoli | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 6. | Roma | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 7. | Parma | 0 | 0 | 0 - 0 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | ? - ? | Sassuolo | ||
| Bologna | ? - ? | Lazio | ||
| Frosinone | ? - ? | Juventus | ||
| Parma | ? - ? | Cagliari | ||
| Genoa | ? - ? | Napoli | ||
| Inter | ? - ? | Monza | ||
| Roma | ? - ? | Fiorentina | ||
| Torino | ? - ? | Milan | ||
| Udinese | ? - ? | Como | ||
| Venezia | ? - ? | Lecce | ||
vs Sassuolo
90
rozegrane1
zdobyte0
zaliczoneUraz łąkotki
Powrót: sezon 26/27Uraz łąkotki
Powrót: sezon 26/27Uraz pachwiny
Powrót: sezon 26/27Uraz kości strzałkowej
Powrót: sezon 26/27Uraz mięśnia zginacza
Powrót: sezon 26/27
Giacomo Malmesi - członek zarządu Parmy z ramienia grupy Nuovo Inizio był gościem Tv Parma, na antenie której wypowiedział się na temat wyroku sądu oraz dalszych działań klubu.
Jak zareagowałeś na wyrok sądu?
Z zadowoleniem przyjął wiadomość, że w naszym przypadku Serie A została potwierdzona, jednakże całej reszty w żadnym zakresie nie mogę zaakceptować. Nie rozumiem w jaki sposób klub został pociągnięty do odpowiedzialności w obliczu tego, iż nikt z kierownictwa czy sztabu nie został nawet przesłuchany, w trakcie śledztwa które trwało 2 miesiące.
Jakie będą następne kroki?
Złożyliśmy odwołanie. Decyzję powinniśmy otrzymać w okolicach 10 sierpnia i jestem pewny co do tego, że kara zostanie zredukowana.
Rozmawiałeś z Calaio?
Nie mieliśmy jeszcze okazji do rozmowy, gdyż zawodnicy mają aktualnie dwa dni wolnego, ale na pewno zrobimy to wkrótce.
Co byś powiedział w tej chwili fanom?
W ostatnich latach pokazaliśmy, że potrafimy przezwyciężyć nawet jeszcze większe trudności. W porównaniu z tym, z czym borykaliśmy się przy przywracaniu klubu do życia, ta sprawa to błahostka. Myślę, że to tylko uczyni nas silniejszymi. Stańmy razem, zjednoczeni i razem pokażmy wszystkim prawdziwą siłę Parmy. Przezwyciężymy te trudności i uzyskamy sprawiedliwość.
W sezonie 88/89 tytuł najlepszego strzelca Parmy przypadł w udziale Lorenzo Minottiemu, który w rozgrywkach Serie B zdobył 7 bramek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Minotti występował wówczas na środku obrony.
Rozgrywki ligowe w sezonie 1942/1943, aż 5 piłkarzy Parmy zakończyło mając na swoim koncie dwucyfrową liczbę zdobytych bramek. Tej sztuki dokonali Enzo Melandri (10), Giuseppe Ferrari (11), Angelo Gardini (16), Mario Bocchi (20) oraz Luciano Degara (32).
Komentarze (0)