FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 26 środa, 16 czerwca 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sampdoria3
Parma 0
Stadio Luigi Ferraris; 22.05.2021; 20:45

Następny mecz

Video

Sampdoria 3:0 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Serie B to trudne rozggrywki. Jestem tego w pełni świadomy i podchodzę do przyszłego sezonu z dużą dozą pokory. Naszą intencją jest stworzenie stworzenie zespołu konkurencyjnego, który będzie walczył o zwycięstwo w tych rozgrywkach. Moim marzeniem i osobistym celem, jest zwycięstwo i błyskawiczny powrót do Serie A." - Kyle Krause

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5477 dni.
Napisaliśmy 15995 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 26 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kosznovszky i Ankrah w "11" sezonu zasdniczego

autor: odys; 10.06.2021 ; 15:17;

Największy włoski portal zajmujący się tematyką piłki młodzieżowej - MondoPrimavera, wytypował najlepszą 11 sezonu zasadniczego w grupie A, Primavera 2, w której znalazła się dwójka graczy Parmy.

To wielkie wyróżnienie otrzymali obrońca Ahmed Ankrah oraz pomocnik Mark Kosznovszky, zaś ich wybór do Top 11 został uzasadniony w następujący sposób:

Ankrah: Praktycznie przez cały sezon był zmuszony do gry na pozycji, która nie jest jego nominalną, jednak z tego zadania wywiązał się znakomicie. Jako środkowy obrońca Ankrah prezentował równą i wysoką formę, doskonale dowodził swoimi kolegami z linii defensywy, zaś dla rywali bardzo często był zaporą nie do przejścia. Ma on spory udział w tym, że Parma sezon zasadniczy skończyła z tytułem najlepszej obrony w grupie.

Kosznovszky: To piłkarz nienotujący imponujących statystyk, jednak nie da się nie doceniać olbrzymiej pracy jaką wykonuje w środku pola. To w dużej mierze dzięki jego boiskowej inteligencji, a także umiejętności wykorzystania swoich warunków fizycznych, druga linia Parmy funkcjonowała znakomicie. Kosznovszky to zawodnik doskonale czytający grę i spinający obronę z atakiem. Taki piłkarz to skarb dla każdego zespołu.

Warto również wspomnieć, iż na sześcioosobową ławkę rezerwowych trafiło dwóch kolejnych piłkarzy Parmy - bramkarz Filippo Rinaldi oraz skrzydłowy Chaka Traore.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.