Panel Usera

Zaloguj się

Tabela ligowa

Serie A

P.KlubM. Pkt.+ / -
1.Fiorentina000 - 0
2.Inter000 - 0
3.Torino000 - 0
4.Milan000 - 0
5.Napoli000 - 0
6.Roma000 - 0
7.Parma 000 - 0

Strzelcy Parmy

ZawodnikBramki

Wyniki Serie A

1 kolejka
Atalanta ? - ? Sassuolo
Bologna ? - ? Lazio
Frosinone ? - ? Juventus
Parma ? - ? Cagliari
Genoa ? - ? Napoli
Inter ? - ? Monza
Roma ? - ? Fiorentina
Torino ? - ? Milan
Udinese ? - ? Como
Venezia ? - ? Lecce

Zawodnik meczu

7.5

Mateo Pellegrino

vs Sassuolo

90

rozegrane
minuty

1

zdobyte
bramki

0

zaliczone
asysty

Kontuzje

Matija Frigan

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Benjamin Cremaschi

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Adrian Bernabe

Uraz pachwiny

Powrót: sezon 26/27

Jacob Ondrejka

Uraz kości strzałkowej

Powrót: sezon 26/27

Nesta Elphege

Uraz mięśnia zginacza

Powrót: sezon 26/27



Partnerzy

Letters in Space - Edukacyjna Kolorowanka

Aktualności

Koniec sezonu dla Lucarelliego?

news image
© parmacalcio1913.com

Wczoraj pisaliśmy co nieco o problemach kadrowych Pordenone, jednakże Parma, w tej kwestii również ma się czego obawiać.

W tej chwili wszystko wskazuje na to, że w półfinałowym spotkaniu, a być może także nawet w ewentualnym finale, nie zobaczymy Alessandro Lucarelliego, wciąż narzekającego na uraz łydki. Kontuzja ta jest na tyle poważna, że kapitan Gialloblu nie może nawet trenować indywidualnie, a jej całkowite wyleczenie może zająć nawet kilkanaście dni.

Wprawdzie klub w żaden oficjalny sposób nie odniósł się do kwestii kontuzji "Il Capitano", jednak podczas wczorajszego treningu i krótkiej rozmowy z kibicami, Lucarelli dał w miarę jasno do zrozumienia, że nie będzie zdolny do gry w meczu z Pordenone.

Pod kątem taktycznym Parma jest oczywiście przygotowana na taką ewentualność (do środka zostanie przesunięty Iacoponi, zaś na prawej obronie zagra Mazzocchi), jednak nie da się ukryć iż w meczu o tak wielką stawkę doświadczenie Lucarelliego stanowiłoby z pewnością wielką wartość dodaną dla zespołu.







Komentarze (0)






Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze








Czy wiesz, że...

W sezonie 88/89 tytuł najlepszego strzelca Parmy przypadł w udziale Lorenzo Minottiemu, który w rozgrywkach Serie B zdobył 7 bramek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Minotti występował wówczas na środku obrony.

Rozgrywki ligowe w sezonie 1942/1943, aż 5 piłkarzy Parmy zakończyło mając na swoim koncie dwucyfrową liczbę zdobytych bramek. Tej sztuki dokonali Enzo Melandri (10), Giuseppe Ferrari (11), Angelo Gardini (16), Mario Bocchi (20) oraz Luciano Degara (32).

Zdjęcie tygodnia

Parma zaprezentowała swój domowy strój na sezon 2026/2027.

Video tygodnia

Parma 1:0 Sassuolo: Skrót

  • ASRoma.pl
  • Parma Fans Worldwide
  • Siena.com.pl
  • Flamengo
  • LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United
  • FC-Porto.pl
  • Shoutbox