Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Roma | 1 | 3 | 4 - 0 | |
| 2. | Inter | 1 | 3 | 4 - 1 | |
| 3. | Napoli | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 4. | Lecce | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 5. | Atalanta | 1 | 3 | 2 - 1 | |
| 6. | Cagliari | 1 | 3 | 1 - 0 | |
| 13. | Parma | 1 | 0 | 0 - 1 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo | ||
| Bologna | 0 - 1 | Lazio | ||
| Frosinone | 0 - 1 | Juventus | ||
| Parma | 0 - 1 | Cagliari | ||
| Genoa | 0 - 2 | Napoli | ||
| Inter | 4 - 1 | Monza | ||
| Roma | 4 - 0 | Fiorentina | ||
| Torino | 1 - 2 | Milan | ||
| Udinese | 1 - 1 | Como | ||
| Venezia | 0 - 2 | Lecce | ||
vs Cagliari
75
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 3 kolejka
Mandela Keita to jeden z kluczowych piłkarzy w układance Carlosa Cuesty oraz postać fundamentalna dla funkcjonowania drugiej linii Crociatich. Nie powinno więc dziwić, że Belg wzbudza coraz większe zainteresowanie na rynku transferowym.
Jak informuje lokalny dziennikarz Guglielmo Trupo, w ostatnich tygodniach Keita miał trafić na listę życzeń Tottenhamu, który postrzega go jako wartościowe uzupełnienie składu oraz zawodnika idealnie wpisującego się w styl gry preferowany na Wyspach. Co więcej, jak podkreśla Trupo, "Koguty" nie są jedynym klubem Premier League, który wykazuje zainteresowanie belgijskim pomocnikiem Crociatich. Na ten moment mówimy jednak wyłącznie o wstępnych sondażach, a nie o konkretnych działaniach transferowych.
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze (0)