Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Fiorentina | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 2. | Inter | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 3. | Torino | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 4. | Milan | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 5. | Napoli | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 6. | Roma | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 7. | Parma | 0 | 0 | 0 - 0 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | ? - ? | Sassuolo | ||
| Bologna | ? - ? | Lazio | ||
| Frosinone | ? - ? | Juventus | ||
| Parma | ? - ? | Cagliari | ||
| Genoa | ? - ? | Napoli | ||
| Inter | ? - ? | Monza | ||
| Roma | ? - ? | Fiorentina | ||
| Torino | ? - ? | Milan | ||
| Udinese | ? - ? | Como | ||
| Venezia | ? - ? | Lecce | ||
vs Sassuolo
90
rozegrane1
zdobyte0
zaliczoneUraz łąkotki
Powrót: sezon 26/27Uraz łąkotki
Powrót: sezon 26/27Uraz pachwiny
Powrót: sezon 26/27Uraz kości strzałkowej
Powrót: sezon 26/27Uraz mięśnia zginacza
Powrót: sezon 26/27
Na tę chwilę wszystko wskazuje na to, że Dominik Hofbauer, który od czwartku przebywa w ośrodku Collecchio, nie będzie częścią kadry Parmy.
Powody takiego stanu rzeczy mają być dwa. Po pierwsze Austriak nie do końca przekonał do swojej osoby sztab szkoleniowy Gialloblu, na czele z Luigi Apollonim. Po drugie, jak twierdzą lokalne media, w ciągu ostatnich godzin Hofabuer otrzymał konkretną propozycję ze strony holenderskiego NEC Nijmegen, którą postanowił zaakceptować.
Parma ma już jednak przygotowaną opcję rezerwową, którą ma być Andrea Mazzarani. 26-letni pomocnik miniony sezon spędził w Crotone, wraz z którym awansował do Serie B. Teraz pozostaje on wolnym zawodnikiem. Jedynym problemem w przypadku Mazzaraniego, zdaje się być jego aktualna dyspozycja, bowiem po przebytej kontuzji daleki jest od swojej optymalnej formy.
W sezonie 88/89 tytuł najlepszego strzelca Parmy przypadł w udziale Lorenzo Minottiemu, który w rozgrywkach Serie B zdobył 7 bramek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Minotti występował wówczas na środku obrony.
Rozgrywki ligowe w sezonie 1942/1943, aż 5 piłkarzy Parmy zakończyło mając na swoim koncie dwucyfrową liczbę zdobytych bramek. Tej sztuki dokonali Enzo Melandri (10), Giuseppe Ferrari (11), Angelo Gardini (16), Mario Bocchi (20) oraz Luciano Degara (32).
Komentarze (0)