Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Roma | 1 | 3 | 4 - 0 | |
| 2. | Inter | 1 | 3 | 4 - 1 | |
| 3. | Napoli | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 4. | Lecce | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 5. | Atalanta | 1 | 3 | 2 - 1 | |
| 6. | Cagliari | 1 | 3 | 1 - 0 | |
| 13. | Parma | 1 | 0 | 0 - 1 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo | ||
| Bologna | 0 - 1 | Lazio | ||
| Frosinone | 0 - 1 | Juventus | ||
| Parma | 0 - 1 | Cagliari | ||
| Genoa | 0 - 2 | Napoli | ||
| Inter | 4 - 1 | Monza | ||
| Roma | 4 - 0 | Fiorentina | ||
| Torino | 1 - 2 | Milan | ||
| Udinese | 1 - 1 | Como | ||
| Venezia | 0 - 2 | Lecce | ||
vs Cagliari
75
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 3 kolejka
Po fiasku jakim zakończyła się próba sprowadzenia Gianluki Sansone, Parma wciąż nie rezygnuje z planów pozyskania klasowego zawodnika, mogącego wzmocnić przednią formację.
Według informacji zebranych przez redakcję Gazzetta dello Sport, na celowniku Gialloblu znajduje się między innymi Pablo Gonzalez - piłkarz niezwykle doświadczony, który miał okazję występować na 3 najwyższych szczeblach włoskiego futbolu.
31-letni Argentyńczyk jest obecnie piłkarzem Novary, jednak po przybyciu do tego klubu wspominanego wcześniej Sansone, jego sytuacja znacząco sie skomplikowała i wiele wskazuje na to, że tego lata będzie on chciał zmienić pracodawcę.
Parma mogłaby stanowić dla Gonzaleza naprawdę atrakcyjny kierunek, jednak Gialloblu musza mieć się na baczności, gdyż usługami doświadczonego napastnika, zainteresowany jest także inny klub Lega Pro - Cremonese.
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze
odys; 14 lipca 2016; 16:58