Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Fiorentina | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 2. | Inter | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 3. | Torino | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 4. | Milan | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 5. | Napoli | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 6. | Roma | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 7. | Parma | 0 | 0 | 0 - 0 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | ? - ? | Sassuolo | ||
| Bologna | ? - ? | Lazio | ||
| Frosinone | ? - ? | Juventus | ||
| Parma | ? - ? | Cagliari | ||
| Genoa | ? - ? | Napoli | ||
| Inter | ? - ? | Monza | ||
| Roma | ? - ? | Fiorentina | ||
| Torino | ? - ? | Milan | ||
| Udinese | ? - ? | Como | ||
| Venezia | ? - ? | Lecce | ||
vs Sassuolo
90
rozegrane1
zdobyte0
zaliczoneUraz łąkotki
Powrót: sezon 26/27Uraz łąkotki
Powrót: sezon 26/27Uraz pachwiny
Powrót: sezon 26/27Uraz kości strzałkowej
Powrót: sezon 26/27Uraz mięśnia zginacza
Powrót: sezon 26/27
Dyrektor sportowy, występującej w Serie D, Mezzolary - Massimo Calzolari, zapytany o kwestię transferu do Parmy, młodego obrońcy - Alessio Galeottiego, stwierdził iż Gialloblu wykazują nim zainteresowanie jednak, póki co brak jest z ich strony konkretnej oferty.
"Galeotti to jeden z naszych najzdolniejszych zawodników, sprzedaż go do tak wielkiego klubu jak Parma byłaby wielkim zaszczytem i szansą dla tego chłopaka. Na chwilę obecną nie ma jednak żadnych konkretów. Wprawdzie Parma pytała o Galeottiego, a jej wysłannicy kilkukrotnie go obserwowali, jednak żadna konkretna oferta nie spłynęła na nasze ręce. Parma może czekać do ostatniego dnia mercato? Wolelibyśmy czegoś takiego uniknąć, gdyż nie mielibyśmy wtedy czasu na zlezienie zastępcy. Zresztą Parma jest na tyle poważnym klubem, że dobrze zdaję sobie z tego sprawę i jeśli faktycznie jest zainteresowana Galeottim na pewno będzie dążyć do rozwiązania satysfakcjonującego obie strony."
W sezonie 88/89 tytuł najlepszego strzelca Parmy przypadł w udziale Lorenzo Minottiemu, który w rozgrywkach Serie B zdobył 7 bramek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Minotti występował wówczas na środku obrony.
Rozgrywki ligowe w sezonie 1942/1943, aż 5 piłkarzy Parmy zakończyło mając na swoim koncie dwucyfrową liczbę zdobytych bramek. Tej sztuki dokonali Enzo Melandri (10), Giuseppe Ferrari (11), Angelo Gardini (16), Mario Bocchi (20) oraz Luciano Degara (32).
Komentarze (0)