FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 29 piątek, 30 lipca 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 4
Trento2
Stadio San Michele; 24.07.2021; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sassuolo-
Stadio Ennio Tardini; 01.08.2021; 20:30

Video

Parma 4:2 Trento: Skrót

Cytat tygodnia

"Jednym z celów tych przygotowań jest uzmysłowienie chłopakom mojego pomysłu na grę. Chcę, żeby to Parma, narzucała przeciwnikowi swój styl gry i dążyła do dominacji, tak jakbyśmy w każdym meczu byli gospodarzem. Zdaję sobie sprawę, że będzie to wymagało ogromu pracy z naszej strony, zaś początki mogą być trudne, jednak jak tylko chłopaki do tego przywykną zaczną się po prostu dobrze bawić." - Enzo Maresca

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5521 dni.
Napisaliśmy 16249 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 29 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Dierckx: "Powalczę o miejsce w wyjściowym składzie"

autor: odys; 20.07.2021 ; 20:24;

Dziś przed dziennikarzami w Castelrotto pojawił się Daan Dierckx, który wypowiedział się na temat trwajacego zgrupowania oraz swoich oczekiwań względem sezonu.

 

Jakie są oczekiwania względem nadchodzących rozgrywek?

W zeszłym sezonie sporo nauczyliśmy się jako zespół, nawet jeśli koniec końców mistrzostwa zakończyły się dla nas źle. Teraz wraz z nowym sztabem szkoleniowym, oczekujemy że będziemy więcej grać piłką i zdecydowanie częściej starać się przejmować inicjatywę.

 

Jak zapatrujesz się na Serie B?

Do startu sezonu pozostało jeszcze sporo czasu i przede wszystkim musimy wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób. Zdaję sobię sprawę z tego, że w Serie B będziemy jednym z faworytów, jednak nikt nie da nam niczego za darmo i będziemy musieli udowodnić swoją wartość na boisku. W mistrzostwach weźmie udział wiele innych, dobrych zespołów z ambicjami i na pewno czeka nas trudna batalia o swoje.

 

Myślisz, że masz szansę być podstawowym wyborem trenera?

Każdy zawodnik ma ambicję, żeby grać, nie inaczej jest ze mną. Chcę grać jak najwięcej i stale się rozwijać. Wszystko zależy jednak od tego czy uda mi się przekonać trenera do tego, że jestem odpowiednim graczem do pierwszego składu. Na każdym treningu daję z sieby wszystko, by stało się to możliwe, zaś dzięki zaangażowaniu i wsparciu kolegów stale podnoszę też swoje umiejętności.

 

Na jakich obrońcach starasz się wzorować?

Podczas Mistrzostw Europy, bardzo uważnie śledziłem Chielliniego i Bonucciego, którzy rozegrali fantastyczny turniej. Podobał mi się również Maguire. Jako młody obrońca muszę czerpać wzorce właśnie od takich piłkarzy, uważnie ich obserwować, a później próbować wdrażać to w życie.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.