FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 28 wtorek, 11 maja 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Atalanta5
Stadio Ennio Tardini; 09.05.2021; 15:00

Następny mecz

Serie A
Lazio-
Parma -
Stadio Olimpico; 12.05.2021; 20:45

Video

Parma 2:5 Atalanta: Skrót

Cytat tygodnia

"W trakcie ostatniego roku wiele się nauczyłem i to zarówno za sprawą pozytywnych, jak i negatywnych doświadczeń. Mimo wszystko jestem bardzo szczęśliwy z bycia piłkarzem Parmy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku, będę mógł odgrywać w zespole większą rolę."" - Simon Sohm

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5441 dni.
Napisaliśmy 15777 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 28 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

D'Aversa: "Musimy prezentować się z godnością"

autor: odys; 02.05.2021 ; 14:00;

Na przedmeczowej konferencji prasowej Roberto D'Aversa wiele uwagi poświęcił kwestii nastawienia i szacunku do klubowych barw. Szkoleniowiec jasno zaznaczył, że w poniedziałek oczekuje od swojego zespołu pełnego profesjonalizmu.

 

Czego oczekujesz od zespołu w jutrzejszym meczu?

Powtarzam to co mówiłem przed meczem z Crotone. Chcę aby moja drużyna wyszła na boisko maksymalnie zdeterminowana i z godnością oraz szacunkiem reprezentowała nasze barwy. Nie chcę oglądać czegoś podobnego, jak pierwsza połowa meczu z Crotone, która w naszym wykonaniu była po prostu kapitulacją.

 

Ponownie masz wielkie problemy z powodu kontuzji.

To problem, który dotyka nas od wielu miesięcy, nie ma jednak co traktować go jako wymówki. Mimo trudności kadrowych, w ostatnich tygodniach pokazywaliśmy, że jesteśmy w stanie grać i dobrze funkcjonować na boisku, tak więc to nie urazy są przyczyną tego gdzie jesteśmy obecnie w tabeli.

 

Jak minął Wam tydzień?

Był to czas spokojnej pracy. Klub powoli skupia się już na planowaniu kolejnych mistrzostw, zaś prezydent z wielkim zaangażowaniem podchodzi do tego projektu. Ja z kolei muszę skupiać się na pozostałych, do końca sezonu, spotkaniach. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by zdobyć w nich jak najwięcej punktów. Być może utrzymanie jest już niemożliwe, ale w tego typu chwilach musimy wykazać się profesjonalizmem.

 

Czy jest dla Ciebie miejsce w Parmie na przyszły sezon?

Nie mam odpowiedzi na to pytanie. Tak jak powiedziałem wcześniej, w tej chwili w pełni skupiam się na pozostałych meczach, zaś o mojej przyszłości przyjdzie czas porozmawiać po zakończeniu mistrzostw.

 

Co myślisz o słowach prezydenta z niedawnej konferencji prasowej?

Znam go na tyle dobrze, że mogę powiedzieć, że naprawdę wierzy w to co mówi. To człowiek proaktywny, w pełni poświęcający się pracy na rzecz klubu i jestem przekonany, że niezależnie od wyniku sezonu ten projekt nie jest zagrożony. Przed Parmą może stać wspaniała przyszłość, martwi mnie jednak teraźniejszość. Przed nami mecz, w których możemy pokazać ile tak naprawdę jesteśmy warci. Z mojej strony mogę powiedzieć też, że jest mi żal tego, że ja i moi podopieczni nie byliśmy w stanie dostosować się do poziomu pracy jaki wykonał prezydent.

 

Jakiego meczu się jutro spodziewasz?

Torino na pewno przystąpi do tego meczu bardzo zdeterminowane, gdyż ma świadomość szansy i perspektyw jakie przed nim stoją. To drużyna grając w sposób bardzo siłowy, zatem na boisku możemy nastawić się na twardą walkę. Od moich piłkarzy oczekuje pełnego zaangażowania, to nie prawda że nie gramy o nic, wciąż mamy bowiem do uratowania nasz honor.

 

W kadrze brakuje piłkarzy Primavery. Czy ma to związek ze wczorajszym spotkaniem?

Owszem grali wczoraj ważny mecz i odnieśli zwycięstwo, czego im gratuluję. Z uwagi na fakt, iż mówimy tu o bardzo młodych zawodnikach, gra dzień po dniu jest niemożliwa.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.