FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 21 środa, 16 czerwca 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sampdoria3
Parma 0
Stadio Luigi Ferraris; 22.05.2021; 20:45

Następny mecz

Video

Sampdoria 3:0 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Serie B to trudne rozggrywki. Jestem tego w pełni świadomy i podchodzę do przyszłego sezonu z dużą dozą pokory. Naszą intencją jest stworzenie stworzenie zespołu konkurencyjnego, który będzie walczył o zwycięstwo w tych rozgrywkach. Moim marzeniem i osobistym celem, jest zwycięstwo i błyskawiczny powrót do Serie A." - Kyle Krause

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5477 dni.
Napisaliśmy 15995 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 21 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Co dalej z Cyprienem?

autor: odys; 06.06.2021 ; 14:31;

Gazzetta di Parma, w swoim dzisiejszym wydaniu pochyliła się nad tematem przyszłości Wylana Cypriena, którego dotychczasową przygodę z Tardini, śmiało można określić jako niewypał.

Francuz, który był jedną z największych letnich inwestycji Crociatich (za jego kartę zapłacono OGC Nice 7,5 mln euro), ogółem wystąpił w ledwie 13 spotkaniach, z czego tylko w dwóch jako piłkarz podstawowego składu, i praktycznie w żadnym z tych meczów pomocnik, delikatnie mówiąc, nie zachwycił. Na domiar złego w połowie kwietnia Cyprien zmuszony był poddać się zabiegowi tenotomii mięśnia przywodziciela, co ostatecznie zakończyło jego sezon.

Od kilku dni Cyprien biega i trenuje z piłką, zaś wedle szacunków jego rehabilitacja ma zostać zakończona jeszcze przed wyjazdem Parmy na zgrupowanie do Castelrotto. Na obozie przygotowawczym Cyprien ma z kolei zostać poddany podwójnej weryfikacji, w trakcie której oceniany będzie zarówno jego stan fizyczny, jak i przydatność do taktyki nowego szkoleniowca - Enzo Mareski. Według dziennikarzy, wiele przemawia za tym, że Francuz otrzyma od Parmy drugą szansę.

Zobacz także

Komentarze

1913 6 czerwca 2021; 14:45
Mimo że nic nie pokazał to wg mnie też zasługuje na drugą szansę po 1 sporo kosztował po drugie występuje na newralgicznej pozycji na której u nas raczej nie miał szansy grać bo łatał po prostu dziury . Może w drugiej lidze rozwinie żagle .
odys 6 czerwca 2021; 14:59
Według mnie pierwszorzędne znaczenie będzie tu i tak miała ekonomia. Po tak koszmarnym sezonie, a tego poważnej operacji jego obecna wartość rynkowa jest znikoma i jego sprzedaż jest bez sensu, tak więc wydaje mi się, że nawet jeśli nie będzie pasował do koncepcji Mareski to i tak zostanie z nami.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.