Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Fiorentina | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 2. | Inter | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 3. | Torino | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 4. | Milan | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 5. | Napoli | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 6. | Roma | 0 | 0 | 0 - 0 | |
| 7. | Parma | 0 | 0 | 0 - 0 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | ? - ? | Sassuolo | ||
| Bologna | ? - ? | Lazio | ||
| Frosinone | ? - ? | Juventus | ||
| Parma | ? - ? | Cagliari | ||
| Genoa | ? - ? | Napoli | ||
| Inter | ? - ? | Monza | ||
| Roma | ? - ? | Fiorentina | ||
| Torino | ? - ? | Milan | ||
| Udinese | ? - ? | Como | ||
| Venezia | ? - ? | Lecce | ||
vs Sassuolo
90
rozegrane1
zdobyte0
zaliczoneUraz łąkotki
Powrót: sezon 26/27Uraz łąkotki
Powrót: sezon 26/27Uraz pachwiny
Powrót: sezon 26/27Uraz kości strzałkowej
Powrót: sezon 26/27Uraz mięśnia zginacza
Powrót: sezon 26/27
W związku z dzisiejszym spotkaniem pomiędzy Parma, a Carpi, serwis Football Data, przygotował garść ciekawostek statystycznych zawiązanych z tym meczem.
Carpi nie musiało bronić karnego
Po 15 ligowych kolejkach Capri do spółki z Ascoli i Venezią, jest jedyną drużyną przeciwko której nie podyktowano rzutu karnego.
Parma i Carpi w różnej formie
W ostatnich 6 spotkaniach Parma i Carpi prezentują różną dyspozycje. Gialloblu odnieśli bowiem 5 zwycięstw i 1 porażkę, z kolei Carpi odnotowało jedno zwycięstwo, 3 remisy i dwie porażki.
Parma lubi strzelać w ostatnim kwadransie
Parma jest jednym z czterech zespołów, który do tej pory zdobył najwięcej bramek między 76, a 90 minutą. W ostatnich kwadransach swoich spotkań, Gialloblu trafiali do siatki rywali 7 razy.
Calabro vs D'Aversa
W sobote Nicola Calabro i Roberto D'Aversa zmierzą się ze sobą po raz pierwszy w trenerskiej karierze.
Calabro vs Parma
Dla Nicola Calabro będzie to pierwsza w karierze szkoleniowca potyczka z Parmą.
D'Aversa vs Carpi
Jako trener Roberto D'Aversa mierzył się z Carpi dwa razy i obie te konfrontacje kończyły się remisem.
W sezonie 88/89 tytuł najlepszego strzelca Parmy przypadł w udziale Lorenzo Minottiemu, który w rozgrywkach Serie B zdobył 7 bramek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Minotti występował wówczas na środku obrony.
Rozgrywki ligowe w sezonie 1942/1943, aż 5 piłkarzy Parmy zakończyło mając na swoim koncie dwucyfrową liczbę zdobytych bramek. Tej sztuki dokonali Enzo Melandri (10), Giuseppe Ferrari (11), Angelo Gardini (16), Mario Bocchi (20) oraz Luciano Degara (32).
Komentarze (0)