FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 18 środa, 16 czerwca 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sampdoria3
Parma 0
Stadio Luigi Ferraris; 22.05.2021; 20:45

Następny mecz

Video

Sampdoria 3:0 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Serie B to trudne rozggrywki. Jestem tego w pełni świadomy i podchodzę do przyszłego sezonu z dużą dozą pokory. Naszą intencją jest stworzenie stworzenie zespołu konkurencyjnego, który będzie walczył o zwycięstwo w tych rozgrywkach. Moim marzeniem i osobistym celem, jest zwycięstwo i błyskawiczny powrót do Serie A." - Kyle Krause

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5477 dni.
Napisaliśmy 15995 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Brugman: "Sezon pod znakiem braku czasu i wielu zmian"

autor: odys; 10.06.2021 ; 13:39;

Gaston Brugman udzielił wywiadu dla Tv Soy Calcio, w którym pokrótce wypowiedział się na temat minionego sezonu i problemów z jakimi zmagała się Parma.

"To był trudny i skomplikowany sezon, zaś w klubie zaszło wiele zmian, mimo wszystko mieliśmy dobrą drużynę i liczyliśmy na więcej. Przed startem sezonu przybył nowy trener - Liverani, który starał się wprowadzić nową filozofię i de facto byliśmy zmuszeni do gry w zupełnie odwrotny sposób niż do tej pory. D'Aversa preferował grę z kontry, Liverani chciał posiadania piłki i dominacji. Do tego mieliśmy bardzo mało czasu, by przed sezonem wdrożyć pewne schematy i wypracować nowe automatyzmy. W połowie sezonu nastąpiła zmiana i wrócił D'Aversa, jednak on też nie miał dużo czasu na dopasowanie się do nowej rzeczywistości. Nowych piłkarzy na zimowym mercato otrzymał on dopiero w ostatnim tygodniu przez co nie mogli oni odpowiednio szybko wpasować się do zespołu. Krótko mówiąc był to sezon pod znakiem braku czasu i licznych zmian, w efekcie czego ponieśliśmy klęskę i spadliśmy z ligi. Mimo wszystko jest to nasza wina, bowiem prawda jest taka, że w trakcie rozgrywek mieliśmy całą masę okazję do tego by się utrzymać, jednak praktycznie każdą z nich marnowaliśmy. Boli to tym bardziej, iż wszyscy jesteśmy świadomi tego, że dysponowaliśmy naprawdę niezłym zespołem, jedyne czego tak naprawdę nam brakowało to siły charakteru, co wychodziło w newralgicznych momentach. Za sprawą bramek traconych w ostatnich minutach, straciliśmy prawie 30 punktów."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.