Panel Usera

Zaloguj się

Tabela ligowa

Serie A

P.KlubM. Pkt.+ / -
1.Fiorentina000 - 0
2.Inter000 - 0
3.Torino000 - 0
4.Milan000 - 0
5.Napoli000 - 0
6.Roma000 - 0
7.Parma 000 - 0

Strzelcy Parmy

ZawodnikBramki

Wyniki Serie A

1 kolejka
Atalanta ? - ? Sassuolo
Bologna ? - ? Lazio
Frosinone ? - ? Juventus
Parma ? - ? Cagliari
Genoa ? - ? Napoli
Inter ? - ? Monza
Roma ? - ? Fiorentina
Torino ? - ? Milan
Udinese ? - ? Como
Venezia ? - ? Lecce

Zawodnik meczu

7.5

Mateo Pellegrino

vs Sassuolo

90

rozegrane
minuty

1

zdobyte
bramki

0

zaliczone
asysty

Kontuzje

Matija Frigan

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Benjamin Cremaschi

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Adrian Bernabe

Uraz pachwiny

Powrót: sezon 26/27

Jacob Ondrejka

Uraz kości strzałkowej

Powrót: sezon 26/27

Nesta Elphege

Uraz mięśnia zginacza

Powrót: sezon 26/27



Partnerzy

Letters in Space - Edukacyjna Kolorowanka

Aktualności

Boys Parma 1977: "To wielka radość widzieć ponownie trofea"

news image
© parmacalcio1913.com

Grupa Boys Parma 1977, opublikowała specjalne oświadczenie, w którym podziękowała kierownictwu za odzyskanie trofeów oraz zachęciła wszystkich kibiców do udziału w dwóch najbliższych, wyjazdowych spotkaniach z Lentigione i Correggese. 

"Pomimo bezbramkowego remisu w ostatnim meczu, udało nam się utrzymać przewagę w tabeli. Jest to dla nas powód do satysfakcji. Ważne aby wciąż regularnie punktować i pozostać na szczycie. Najbliższych dwóch spotkaniach czekają nas spore wyzwania. Zagramy na bardzo nieprzyjaznym terytorium z Lentigione w lidze oraz Correggese w Coppa Italia. Mimo sporej presji, jesteśmy pewni, że nasi piłkarze nie ulegną emocją i niezależnie od wyniku będą zachowywać się godnie, nie tak jak piłkarz Forli Merelli, który po ostatnim meczu zaczął nas obrażać, wykazując tym samym wielki brak profesjonalizmu. Wracając jeszcze do ostatniej niedzieli należałoby wspomnieć o tym co zrobiło na nas największe wrażenie, czyli o prezentacji pucharów. Widok trofeów, które powróciły na Tardini wypełnił nasze serca radością i dumą. Wydarzenie to wyraźnie pokazuję, że nowe kierownictwo, pała miłością do klubu i w pełni szanuje kibiców. Wróćmy do ligi, przed nami naprawdę trudne miesiące, a serie D jest podstępna i czeka na nas wiele pułapek. Trzeba zacisnąć zęby, nie poddawać się i uparcie dążyć do celu, który jest jeden  - awans. Ze swojej strony chcemy zapewnić zespół, że niezależnie od tego co będzie się działo, jesteśmy prz nim. W niedzielę czeka nas wyjazd do Brescello i starcie do Lentigione. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której fani Parmy nie podażą na ten mecz. To nie jest wyjazd do Neapolu, Rzymu, Bari czy Cagliari. Brescello jest oddalone ledwie 20 kilometrów od Parmy i po prostu musimy tam być! Podobnie sprawa ma się z wyjazdem 28 października do Correggese. Wspierajmy nasz zespół i ponieśmy go do zwycięstwa!"







Komentarze (0)






Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze








Czy wiesz, że...

W sezonie 88/89 tytuł najlepszego strzelca Parmy przypadł w udziale Lorenzo Minottiemu, który w rozgrywkach Serie B zdobył 7 bramek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Minotti występował wówczas na środku obrony.

Rozgrywki ligowe w sezonie 1942/1943, aż 5 piłkarzy Parmy zakończyło mając na swoim koncie dwucyfrową liczbę zdobytych bramek. Tej sztuki dokonali Enzo Melandri (10), Giuseppe Ferrari (11), Angelo Gardini (16), Mario Bocchi (20) oraz Luciano Degara (32).

Zdjęcie tygodnia

Parma zaprezentowała swój domowy strój na sezon 2026/2027.

Video tygodnia

Parma 1:0 Sassuolo: Skrót

  • ASRoma.pl
  • Parma Fans Worldwide
  • Siena.com.pl
  • Flamengo
  • LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United
  • FC-Porto.pl
  • Shoutbox