Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Roma | 1 | 3 | 4 - 0 | |
| 2. | Inter | 1 | 3 | 4 - 1 | |
| 3. | Napoli | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 4. | Lecce | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 5. | Atalanta | 1 | 3 | 2 - 1 | |
| 6. | Cagliari | 1 | 3 | 1 - 0 | |
| 13. | Parma | 1 | 0 | 0 - 1 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo | ||
| Bologna | 0 - 1 | Lazio | ||
| Frosinone | 0 - 1 | Juventus | ||
| Parma | 0 - 1 | Cagliari | ||
| Genoa | 0 - 2 | Napoli | ||
| Inter | 4 - 1 | Monza | ||
| Roma | 4 - 0 | Fiorentina | ||
| Torino | 1 - 2 | Milan | ||
| Udinese | 1 - 1 | Como | ||
| Venezia | 0 - 2 | Lecce | ||
vs Juventus
90
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 8 kolejka
Z perspektywy Adriana Benedyczaka, zakończony niedawno sezon można uznać za kompletnie zmarnowany. Praktycznie od samego początku, do końca rozgrywek, Polak zmagał się z problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiły mu zachowanie jakiejkolwiek ciągłości występów.
Teraz, po dwóch operacjach kostki i odbyciu rehabilitacji, Benedyczak gotowy jest do walki o powrót do formy, zaś nadchodzących kilka tygodni będzie dla niego decydujące, przynajmniej z perspektywy najbliższej przyszłości w ekipie Crociatich. Zgodnie z informacjami, lokalnych dziennikarzy, podczas letniego zgrupowania Parmy, Benedyczak ma być jednym z piłkarzy, którym nowy trener - Carlos Cuesta, będzie przyglądał się ze szczególną uwagą, zaś od opinii Hiszpana zaleźć będą dalsze losy napastnika. Jeśli Benedyczak nie zdoła przekonać do siebie Cuesty, nadchodzący sezon, prawdopodobnie spędzi na wypożyczeniu, z dala od Tardini.
Skąd takie przypuszczenie? Z uwagi na koszmarny poprzedni sezon, rynkowa wartość Polaka zdecydowanie spadła, zatem transfer definitywny, nie wydaje się atrakcyjną opcją z perspektywy Parmy, zaś sam Benedyczak potrzebuje regularności oraz minut, tak więc jeśli Cuesta uzna, że nie widzi dla niego miejsca w swoich planach, najlepiej będzie odesłać go na wypożyczenie.
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze (0)