Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Roma | 1 | 3 | 4 - 0 | |
| 2. | Inter | 1 | 3 | 4 - 1 | |
| 3. | Napoli | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 4. | Lecce | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 5. | Atalanta | 1 | 3 | 2 - 1 | |
| 6. | Cagliari | 1 | 3 | 1 - 0 | |
| 13. | Parma | 1 | 0 | 0 - 1 |
| Zawodnik | Bramki |
| 1 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Atalanta | 2 - 1 | Sassuolo | ||
| Bologna | 0 - 1 | Lazio | ||
| Frosinone | 0 - 1 | Juventus | ||
| Parma | 0 - 1 | Cagliari | ||
| Genoa | 0 - 2 | Napoli | ||
| Inter | 4 - 1 | Monza | ||
| Roma | 4 - 0 | Fiorentina | ||
| Torino | 1 - 2 | Milan | ||
| Udinese | 1 - 1 | Como | ||
| Venezia | 0 - 2 | Lecce | ||
vs Cagliari
75
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 3 kolejka
Luigi Apolloni po imponującym zwycięstwie nad Langhiranese, był zadowolony z swoich podopiecznych. Szkoleniowiec przestrzegał jednak przed huraoptymizmem twierdząc, iż przed jego zespołem jeszcze wiele jest do zrobienia.
"Biorąc pod uwagę pracę jaką wykonaliśmy w ciągu ostatnich kilkunastu dni, jestem bardzo zadowolony z tego co dzisiaj zobaczyłem. Moi podopieczni bardzo zaangażowali się w ten mecz co widać w ostatecznym rezultacie. Wiedzieliśmy, że główny problem tkwić będzie w aspekcie fizycznym, gdyż intensywne treningi muszą dać o sobie znać. Samo nastawienie było jednak rewelacyjne. Oczywiście pojawiły się pewne mankamenty, za wolno rozgrywaliśmy piłkę i w pewnych fragmentach zbyt bardzo odpuszczaliśmy rywalom. Mamy jednak sporo czasu by popracować nad tymi elementami i tak jak już mówiłem ogólnie jestem zadowolony z tego co zobaczyłem. Zawodnicy? Pozwoliłem sobie na pewne eksperymenty w składzie gdyż w przypadku wielu piłkarzy wciąż jesteśmy na etapie testów. Adorni zagrał dziś jako środkowy obrońca i ze swoich obowiązków wywiązał się bardzo dobrze. Z kolei Saporetti został ustawiony na boku defensywy, w prawdzie nie zaprezentował takiego rozmachu jak Ricci, jednak jego występ też należy zaliczyć do grona pozytywnych. Ustawienie? Zespół wygląda dobrze zarówno w 4-3-3 jak i 4-2-3-1, to bardzo pozytywny sygnał gdyż świadczy o tym, iż gracze są elastyczni i mogą dostosować się do boiskowej sytuacji, a do tego właśnie chcemy dążyć. Baraye? To niezwykle utalentowany i uniwersalny gracz, który może występować na wszystkich pozycjach w ataku. Swoją grą prezentuję wielką jakość i może być naprawdę ważnym elementem naszego zespołu. Póki co nie ma jednak co popadać w huraoptymizm. Przed nami mecz z Pontedera, po którym to powinny zapaść ostateczne decyzje co do kształtu składu."
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze (0)