Panel Usera

Zaloguj się

Tabela ligowa

Serie A

P.KlubM. Pkt.+ / -
1.Fiorentina000 - 0
2.Inter000 - 0
3.Torino000 - 0
4.Milan000 - 0
5.Napoli000 - 0
6.Roma000 - 0
7.Parma 000 - 0

Strzelcy Parmy

ZawodnikBramki

Wyniki Serie A

1 kolejka
Atalanta ? - ? Sassuolo
Bologna ? - ? Lazio
Frosinone ? - ? Juventus
Parma ? - ? Cagliari
Genoa ? - ? Napoli
Inter ? - ? Monza
Roma ? - ? Fiorentina
Torino ? - ? Milan
Udinese ? - ? Como
Venezia ? - ? Lecce

Zawodnik meczu

7.5

Mateo Pellegrino

vs Sassuolo

90

rozegrane
minuty

1

zdobyte
bramki

0

zaliczone
asysty

Kontuzje

Matija Frigan

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Benjamin Cremaschi

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Adrian Bernabe

Uraz pachwiny

Powrót: sezon 26/27

Jacob Ondrejka

Uraz kości strzałkowej

Powrót: sezon 26/27

Nesta Elphege

Uraz mięśnia zginacza

Powrót: sezon 26/27



Partnerzy

Letters in Space - Edukacyjna Kolorowanka

Aktualności

Agrifogli zawieszony na 2 kolejki

news image
© parmacalcio1913.com

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Włoski wydział dyscypliny - Giudice sportivo po zapoznaniu się z raportem sędziowskimi z meczu z Romagna Centro, postanowił ukarać Alessio Agrifogliego, karą 2 spotkań zawieszenia.

Kara ta nie jest skutkiem brutalności boiskowych zagrań Agrifogliego, który przypomnijmy otrzymał od sędziego 2 żółte kartki, a niesportowego zachowanie, którego dopuścił się obrońca w trakcie schodzeni z boiska, kiedy to kopnął jeden z banerów reklamowych oraz wyładował swoją złość w tunelu prowadzącym do szatni.

W praktyce decyzja wydziału dyscypliny oznacza, że Agrifogliego nie zobaczymy w najbliższych meczach z Legnago oraz San Marino. Oczywiście Parmie przysługuje odwołanie od tej decyzji, jednak jak do tej pory Gialloblu nie korzystali ani razu z tego przywileju i nic nie wskazuje na to, że w tej sytuacji będzie inaczej.

Na zakończenie warto wspomnieć, iż Giudice sportivo postanowiło ukarać również sam klub. Gialloblu otrzymali grzywnę w wysokości 1000 euro, za obraźliwe przyśpiewki kibiców, pod adresem sędziego i władz ligi.







Komentarze (0)






Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze








Czy wiesz, że...

W sezonie 88/89 tytuł najlepszego strzelca Parmy przypadł w udziale Lorenzo Minottiemu, który w rozgrywkach Serie B zdobył 7 bramek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Minotti występował wówczas na środku obrony.

Rozgrywki ligowe w sezonie 1942/1943, aż 5 piłkarzy Parmy zakończyło mając na swoim koncie dwucyfrową liczbę zdobytych bramek. Tej sztuki dokonali Enzo Melandri (10), Giuseppe Ferrari (11), Angelo Gardini (16), Mario Bocchi (20) oraz Luciano Degara (32).

Zdjęcie tygodnia

Parma zaprezentowała swój domowy strój na sezon 2026/2027.

Video tygodnia

Parma 1:0 Sassuolo: Skrót

  • ASRoma.pl
  • Parma Fans Worldwide
  • Siena.com.pl
  • Flamengo
  • LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United
  • FC-Porto.pl
  • Shoutbox