Zaloguj się
Serie A
| P. | Klub | M. | Pkt. | + / - | |
| 1. | Roma | 1 | 3 | 4 - 0 | |
| 2. | Inter | 1 | 3 | 4 - 1 | |
| 3. | Napoli | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 4. | Lecce | 1 | 3 | 2 - 0 | |
| 5. | Atalanta | 1 | 3 | 2 - 1 | |
| 6. | Cagliari | 1 | 3 | 1 - 0 | |
| 13. | Parma | 1 | 0 | 0 - 1 |
| Zawodnik | Bramki |
| 2 kolejka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Milan | 2 - 0 | Venezia | ||
| Sassuolo | 2 - 1 | Torino | ||
| Fiorentina | 0 - 3 | Frosinone | ||
| Juventus | 2 - 0 | Parma | ||
| Napoli | ? - ? | Como | ||
| Cagliari | ? - ? | Inter | ||
| Monza | 2 - 3 | Udinese | ||
| Lazio | ? - ? | Genoa | ||
| Lecce | ? - ? | Roma | ||
| Atalanta | ? - ? | Bologna | ||
vs Juventus
90
rozegrane0
zdobyte0
zaliczoneUraz mięśnia dwugłowego
Powrót: 8 kolejka
Do rozpoczęcia zimowego mercato 2025, które potrwa od 2 stycznia do 2 lutego, pozostało równo 50 dni.
Według lokalnych dziennikarzy, Parma ma już przygotowaną jasną strategię, na zimowy rynek transferowy, która ma oscylować wokół trzech priorytetów: środkowego obrońcy, lewego obrońcy oraz środkowego pomocnika.
W przypadku środkowego defensora chodzi o zawodnika, który w obliczu kontuzji Alessandro Circatiego, mógłby uzupełnić formację, tak pod kątem liczbowym, jak i jakościowym, choć niekoniecznie musiałby on być kandydatem do gry w podstawowym składzie. Idąc dalej, lewy obrońca miałby stanowić realną konkurencję dla Emanuele Valeriego, który na ten moment jest rotowany jedynie z Woyo Coulibalym, co dla Fabio Pecchii nie jest rozwiązaniem optymalnym i wolałby mieć, w tym zakresie, zdecydowanie większe pola manewru. Natomiast w przypadku środkowego pomocnika, Parmie ma zależeć na piłkarzu potrafiącym porządkować grę, dobrze rozdzielającym piłki oraz będącym przydanym w kontratakach. Póki co jednak, na żadną z tych pozycji, nie padają jeszcze konkretne nazwiska.
Z kolei w temacie wyjść z zespołu, Crociati będą próbowali przede wszystkim sprzedać pozostającego poza kadrą Wylana Cypriena oraz nieznajdującego uznania w oczach trenera Gianlukę Di Chiarę. Niewykluczone jednak, że z Tardini pożegna się również Leandro Chichizola, który nie jest do końca zadowolony ze swojej aktualnej pozycji zmiennika, a na stole ma liczne oferty z klubów Serie B.
Tak prezentują się nazwiska piłkarzy, którzy wystąpili w pierwszym oficjalnym spotkaniu Parmy: Pellacini, Giacosa, Rossini, Gentili, Ghini, Pasquali, Bocconi, Rebecchi, Aiolfi I, Lumetti, Montanari.
Komentarze (0)