Osób przebywających na stronie: 9 wtorek, 23 stycznia 2018

Stadio Giovanni Zini; 20.01.2018; 15:00

Novara-
Stadio Ennio Tardini; 27.01.2018; 15:00

Cremonese 1:0 Parma: Skrót

"Zbyt szybko się rozleźliśmy, straciliśmy koncentracje czego efektem był gol dla Cremonese, którego przy odrobinie większej uwagi dało się spokojnie uniknąć. Tym samym straciliśmy ważny punkt, który w obliczu naszej dzisiejszej bardzo słabej postawy byłby naprawdę świetnym rezultatem." - Pierluigi Frattali

Parma Club Grecia

Czyli ma już 4237 dni.
Napisaliśmy 8213 newsów

Mamy 255 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 8 gości.

Cremonese 1:0 Parma: Dno i dwa metry mułu...

autor: odys;20.01.2018; 17:33; komentarze (0)

Nie o takim wejściu w nowy rok marzyli kibice Parmy. Gialloblu po zatrważająco słabym spotkaniu ulegli, na Stadio Zini, Cremonese 1:0, tracąc gola w ostatniej minucie podstawowego czasu gry. [czytaj dalej]

Cremonese vs Parma: Rozpocząć rok od zwycięstwa

autor: odys;18.01.2018; 10:24; komentarze (0)

Zimowa przerwa w rozgrywkach Serie B dobiega końca i pora wrócić do rywalizacji. Na inaugurację rundy rewanżowej Parmę czeka trudny wyjazd. W sobotę o 15:00 na Stadio Zini, Gialloblu zmierzą się z Cremonese. [czytaj dalej]

Parma 0:0 Spezia: Słodko-gorzkie zakończenie roku

autor: odys;27.12.2017; 23:00; komentarze (0)

Niemoc Parmy trwa. Na zakończenie 2017 roku Gialloblu jedynie zremisowali, na Tardini ze Spezią 0:0. Dla ekipy D'Aversy był to trzeci bezbramkowy remis z rzędu. [czytaj dalej]

Wieści z Collecchio (0)

autor: odys ; 23.01.2018 ; 20:13

Piłkarze Parmy kontynuują swoje przygotowania do domowego spotkania 23 kolejki Serie B, przeciwko Novarze.

Di Cesare: "Na każdy mecz wychodzimy by wygrać" (0)

autor: odys ; 23.01.2018 ; 12:27

Valerio Di Cesare był gościem programu Bar Sport na antenie, którego wypowiedział się na temat ostatniego meczu z Cremonese oraz aktualnej sytuacji Parmy.

Występy wypożyczonych (0)

autor: odys ; 23.01.2018 ; 00:11

W czwartek, piątek i sobotę zostały rozegrane spotkania Serie B oraz Serie C, z udziałem zespołów, w których występują piłkarze wypożyczeni z Parmy.

Transfer Giannettiego zależy od Calaio (0)

autor: odys ; 22.01.2018 ; 21:51

Włodarze Parmy maja twardy orzech do zgryzienia, w postaci decyzji o tym czy ponownie zaufać umiejętnością Emanuele Calaio, czy też sprzedać L'Arciere i postawić na nowego napastnika.

Zommers w drodze do Cosenzy (0)

autor: odys ; 22.01.2018 ; 21:47

Przed paroma dniami Kristaps Zommers zakończył nieudaną przygodę z wypożyczeniem do Pordenone i wrócił do Collecchio, gdzie obecnie oczekuje aż Parma znajdzie mu nowy klub na drugą część sezonu.

Wieści z Collecchio: Ciciretti indywidualnie (0)

autor: odys ; 22.01.2018 ; 18:02

Po dniu przerwy piłkarze Parmy powrócili do treningów i rozpoczęli przygotowania do sobotniego, domowego meczu z Novarą.

Carmignani: "Taki mecz nie może się powtórzyć" (0)

autor: odys ; 22.01.2018 ; 17:37

Obchodzący dziś swoje 73 urodziny, były szkoleniowiec Parmy - Pietro Carmignani, skomentował ostatni mecz w wykonaniu Gialloblu i nie krył swojego rozczarowania jego przebiegiem.

Parma królem inwestycji w Serie B (0)

autor: odys ; 22.01.2018 ; 17:10

Specjalizujący się w kwestiach finansowych portal calcioefinanza.it, opublikował bardzo ciekawe dane dotyczące, wciąż trwającego, zimowego mercato w Serie B.

Czy wiesz, że...

Najbardziej liczną grupą obcokrajowców w historii Parmy są Brazylijczycy. Jak do tej pory na Stadio Tardini występowało 16 przedstawicieli tej nacji.

Zdjęcie tygodnia

Parma w fatalny sposób rozpoczyna rok 2018. Mina schodzącego z boiska Emaneuele Calaio mówi wszystko na temat poziomu gry jaki zaprezentowali Gialloblu podczas meczu z Cremonese.