"Przed procesem powiedziałem swojemu prawnikowi, że przede wszystkim liczy się Parma. Aby ją chronić byłem gotowy poddać się karze nawet za coś czego nie zrobiłem." - Emanuele Calaio

Mamy 270 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 28 gości.

Genoa 1:3 Parma: Mamma mia! Grande Parma!

autor: odys;07.10.2018; 15:26; komentarze (0)

Parma mimo olbrzymich braków kadrowych, nieobecności swoich liderów była zdolna sprawić kolejną w tym sezonie niespodziankę, gdyż właśnie tak należy traktować wygraną 1:3 z Genoą, na Stadio Luigi Ferraris. [czytaj dalej]

Genoa vs Parma: Zatrzymać Piątka

autor: odys;05.10.2018; 09:52; komentarze (0)

W najbliższy weekend czeka nas ostatnia, przed przerwą na mecze reprezentacji, kolejka Serie A. Przed Parma zadanie bardzo trudne, bowiem w niedzielę o 12:30, na Stadio Luigi Ferraris zmierzą się z Genoą. [czytaj dalej]

Parma 1:0 Empoli: Bezcenne 3 punkty zostają na Tardini

autor: odys;30.09.2018; 20:37; komentarze (0)

Piłkarze Parmy zrealizowali swój główny cel w najważniejszym spotkaniu tygodnia i okazali się lepsi od bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie. Na Stadio Tardini, Crociati pokonali Empoli 1:0. [czytaj dalej]

Młody talent z Casertany na oku Parmy (0)

autor: odys ; 18.10.2018 ; 09:27

Parma skupia się nie tylko na teraźniejszości i przeszukuje rynek transferowy, także w poszukiwaniu piłkarzy mogących zabezpieczyć jej przyszłość w najbliższych latach.

Giorgino: "Parma wygra 2:0" (0)

autor: odys ; 17.10.2018 ; 19:49

Były piłkarz Parmy, bohater ostatnich wyjazdowych derbów z Reggianą - Davide Giorgino, udzielił wywiadu dla ParmaLive.com, w którym odniósł się do obecnego zespołu Crociatich oraz zbliżającego się meczu z Lazio.

Wieści z Collecchio (0)

autor: odys ; 17.10.2018 ; 18:12

Piłkarze Parmy kontynuują swoje przygotowania do niedzielnego, domowego meczu 9 kolejki Serie A przeciwko Lazio.

Duże zainteresowanie meczem z Lazio (0)

autor: odys ; 17.10.2018 ; 17:57

Niedzielny mecz z Lazio, na Stadio Tardini pod kątem frekwencji prawdopodobnie nie przebije spotkania przeciwko Juventusowi, jednak mimo to i tak warto zaznaczyć, iż cieszy się on olbrzymim zainteresowaniem wśród kibiców.

Cigarini celem na styczeń (0)

autor: odys ; 17.10.2018 ; 17:17

Zdaniem turyńskiego dziennika Tuttosport jednym z głównym celów Parmy na najbliższe zimowe okienko transferowe będzie wzmocnienie środka pola.

Sepe: "Z meczu na mecz jestem pewniejszy" (0)

autor: odys ; 17.10.2018 ; 16:46

Dziś gościem na konferencji prasowej w ośrodku Collecchio był Luigi Sepe, który wypowiedział się na temat swoich dotychczasowych poczynań w Parmie oraz postawy całego zespołu.

Stulac tylko na ławce w meczu z Cyprem (0)

autor: odys ; 17.10.2018 ; 16:01

Kończąca się przerwa na spotkania reprezentacji narodowych, jest słodko gorzka dla pomocnika Parmy - Leo Stulaca, którego Słowenia rozegrała w ostatnim czasie dwa mecze Ligi Narodów.

Barilla: "Tworzymy wspaniałą grupę" (0)

autor: odys ; 16.10.2018 ; 20:18

Antonino Barilla udzielił wywiadu na łamach GianlucaDiMarzio.com, w którym odniósł się do obecnej sytuacji Parmy, swojej osoby, a także trenera Roberto D'Aversy.

Czy wiesz, że...

5:0 to najwyższe zwycięstwo odnotowane przez Parmę, w historii jej występów w Serie A. W taki rozmiarze Gialloblu, 25 lutego 2001 roku, pokonali, na Stadio Ennio Tardini, drużynę Perugi. Na tak okazałą wygraną, złożyły się gole Torrisiego, Di Vaio, Amoroso oraz dwa trafienia Milosevica.

Zdjęcie tygodnia

Piłkarze Parmy po raz kolejny zaimponowali kibicom. Gialloblu mimo olbrzymich problemów kadrowych pewnie ograli, na wyjeździe Genoę prezentując przy tym co znaczy jedność i gra zespołowa. Tym samym do przerwy reprezentacyjnej Parmę przystąpi w znakomitych nastrojach.