FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 17 sobota, 21 października 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Pescara1
Stadio Ennio Tardini; 14.10.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Virtus Entella-
Stadio Ennio Tardini; 21.10.2017; 15:00

Video

Parma 0:1 Pescara: Skrót

Cytat tygodnia

"Krytyka kibiców jest uzasadniona, jednak rzucanie oskarżeń, podważanie autorytetu trenera i domaganie się jego zwolnienia jest naprawdę nie na miejscu. W tym trudnym momencie musimy pozostać zjednoczeni, tak jak czyniliśmy to chociażby w poprzednich rozgrywkach. Tylko w ten sposób możemy przezwyciężyć trudności i pokazać, że jesteśmy prawdziwą drużyną." - Luca Carra

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4143 dni.
Napisaliśmy 7583 newsów

Mamy 253 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 17 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

"Zemanlandia" kontra antyfubol D'Aversy

autor: odys; 12.10.2017 ; 19:22;

Sobotnie spotkanie Parmy z Pescarą, zapowiada się niezwykle ciekawie na wielu płaszczyznach, także tej taktycznej bowiem będzie to konfrontacja dwóch zupełnie różnych myśli szkoleniowych.

Na papierze docelowym ustawieniem preferowanym przez szkoleniowców obu ekip jest 4-3-3, jednak w boiskowej praktyce sprawy mają się zupełnie odmiennie. Pescara jak każdy zespół Zdenka Zemana nastawiony jest na ultra ofensywę, musi grać do przodu, a obrona mówiąc oględnie, jest kwestią drugorzędną. Z kolei D'Aversa na pierwszym miejscu stawia grę defensywną, w której uczestniczyć musi każdy zawodnika na boisku. Od rozmachu w akcjach szkoleniowiec Gialloblu preferuje raczej metodyczne wytrącanie przeciwników z równowagi i bazowanie na kontratakach, przez co wielu kibiców nazywa jego styl "antyfutbolem".

Ciekawe trymuf której filozofi oglądać będziemy w sobotę - radosnego futbolu na tak "Zemanlandii" czy chłodnego i wykjalkulowanego "antyfutbolu" D'Aversy?

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.