FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 14 niedziela, 17 grudnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Cesena0
Stadio Ennio Tardini; 16.12.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Bari-
Parma -
Stadio San Nicola; 21.12.2017; 20:30

Video

Parma 9:0 Cesena: Skrót

Cytat tygodnia

"Naprawdę zależało nam na wygranej i z punktu widzenia podejścia do gry nie mamy sobie nic do zarzucenia. Być może brakowało nam pomysłu na prowadzenia akcji, jednak grając przeciwko rywalowi, który broni się całą 11, konstruowanie każdego ataku jest rzeczą bardzo wymagającą. Wciąż mamy problemy z grą w spotkaniach, które są bardzo zamknięte, musimy nauczyć się radzić sobie z takimi sytuacjami." - Yves Baraye

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4200 dni.
Napisaliśmy 7962 newsów

Mamy 254 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 14 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

"Zemanlandia" kontra antyfubol D'Aversy

autor: odys; 12.10.2017 ; 19:22;

Sobotnie spotkanie Parmy z Pescarą, zapowiada się niezwykle ciekawie na wielu płaszczyznach, także tej taktycznej bowiem będzie to konfrontacja dwóch zupełnie różnych myśli szkoleniowych.

Na papierze docelowym ustawieniem preferowanym przez szkoleniowców obu ekip jest 4-3-3, jednak w boiskowej praktyce sprawy mają się zupełnie odmiennie. Pescara jak każdy zespół Zdenka Zemana nastawiony jest na ultra ofensywę, musi grać do przodu, a obrona mówiąc oględnie, jest kwestią drugorzędną. Z kolei D'Aversa na pierwszym miejscu stawia grę defensywną, w której uczestniczyć musi każdy zawodnika na boisku. Od rozmachu w akcjach szkoleniowiec Gialloblu preferuje raczej metodyczne wytrącanie przeciwników z równowagi i bazowanie na kontratakach, przez co wielu kibiców nazywa jego styl "antyfutbolem".

Ciekawe trymuf której filozofi oglądać będziemy w sobotę - radosnego futbolu na tak "Zemanlandii" czy chłodnego i wykjalkulowanego "antyfutbolu" D'Aversy?

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.