FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 17 wtorek, 20 marca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Virtus Entella2
Parma 0
Stadio Chiavari; 17.03.2018; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Foggia-
Stadio Ennio Tardini; 25.03.2018; 12:30

Video

Pescara 1:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie jesteśmy przyzwyczajeni do gry na murawie syntetycznej i dziś czasami piłka płatała nam figle, nie możemy jednak tego traktować jako alibi, zawiedliśmy oczekiwania naszych kibiców i tego typu usprawiedliwienia są śmieszne." - Marcello Gazzola

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4293 dni.
Napisaliśmy 8531 newsów

Mamy 257 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 17 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Zommers zdecydowany by odejść z Pordenone

autor: odys; 05.12.2017 ; 14:14;

W lecie Kristaps Zommers opuścił Parmę i udał się na wypożyczenie do Pordenone z jednym jasnym celem - po to aby grać regularnie. Niestety w nowym klubie nic nie idzie po jego myśli, a sytuacja Łotysza delikatnie mówiąc nie jest za ciekawa.

Do tej pory wszystkie ligowe spotkania Pordenone, Zommers albo przesiedział na ławce rezerwowych albo też oglądał z wysokości trybun i jak na razie, w tym sezonie rozegrał tylko jeden oficjalny mecz w Coppa Italia Serie C. Na tym jednak jego problemy się nie kończą.

Przed paroma dniami mieliśmy okazję krótko porozmawiać z Zommersem i to co ujawnił jest bardzo szokujące. Jak wynika z relacji bramkarza, trener Pordenone obiecał mu występ w niedawnym meczu Coppa Italia przeciwko Cagliari, Zommers miał nawet figurować we wstępnym sprawozdaniu meczowym, w wyjściowej "11" jednak na godzinę przed spotkaniem do szatni Pordenone miał przyjść sam prezydent klubu, który kazał szkoleniowcowi zmienić ustawienie i postawić na Simone Perilli, czyli aktualnie podstawowego bramkarza Neroverde.

Jak nietrudno się domyślić, Zommers całą sytuacją, wokół swojej osoby, jest bardzo sfrustrowany i nie ukrywa tego, że w zimie za wszelką cenę będzie chciał zmienić otoczenie.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.