FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 poniedziałek, 23 lipca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 3
Foggia1
Prato allo Stelvio; 21.07.2018; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sampdoria-
Stadio Briamasco; 28.07.2018; 18:00

Video

Parma 3:1 Foggia: Skrót

Cytat tygodnia

"Nasz rynek jest skutecznie blokowany przez zamieszanie panujące wokół sprawy SMS-owej, w związku z czym na razie było niewiele ruchów. Na szczęście mercato wciąż jest we wczesnej fazie i liczę na to, ze w krótkim czasie kierownictwu uda się skompletować kadrę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4418 dni.
Napisaliśmy 9469 newsów

Mamy 265 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Zommers zdecydowany by odejść z Pordenone

autor: odys; 05.12.2017 ; 14:14;

W lecie Kristaps Zommers opuścił Parmę i udał się na wypożyczenie do Pordenone z jednym jasnym celem - po to aby grać regularnie. Niestety w nowym klubie nic nie idzie po jego myśli, a sytuacja Łotysza delikatnie mówiąc nie jest za ciekawa.

Do tej pory wszystkie ligowe spotkania Pordenone, Zommers albo przesiedział na ławce rezerwowych albo też oglądał z wysokości trybun i jak na razie, w tym sezonie rozegrał tylko jeden oficjalny mecz w Coppa Italia Serie C. Na tym jednak jego problemy się nie kończą.

Przed paroma dniami mieliśmy okazję krótko porozmawiać z Zommersem i to co ujawnił jest bardzo szokujące. Jak wynika z relacji bramkarza, trener Pordenone obiecał mu występ w niedawnym meczu Coppa Italia przeciwko Cagliari, Zommers miał nawet figurować we wstępnym sprawozdaniu meczowym, w wyjściowej "11" jednak na godzinę przed spotkaniem do szatni Pordenone miał przyjść sam prezydent klubu, który kazał szkoleniowcowi zmienić ustawienie i postawić na Simone Perilli, czyli aktualnie podstawowego bramkarza Neroverde.

Jak nietrudno się domyślić, Zommers całą sytuacją, wokół swojej osoby, jest bardzo sfrustrowany i nie ukrywa tego, że w zimie za wszelką cenę będzie chciał zmienić otoczenie.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.