FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 niedziela, 17 grudnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Cesena0
Stadio Ennio Tardini; 16.12.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Bari-
Parma -
Stadio San Nicola; 21.12.2017; 20:30

Video

Parma 9:0 Cesena: Skrót

Cytat tygodnia

"Naprawdę zależało nam na wygranej i z punktu widzenia podejścia do gry nie mamy sobie nic do zarzucenia. Być może brakowało nam pomysłu na prowadzenia akcji, jednak grając przeciwko rywalowi, który broni się całą 11, konstruowanie każdego ataku jest rzeczą bardzo wymagającą. Wciąż mamy problemy z grą w spotkaniach, które są bardzo zamknięte, musimy nauczyć się radzić sobie z takimi sytuacjami." - Yves Baraye

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4200 dni.
Napisaliśmy 7962 newsów

Mamy 254 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Zommers zdecydowany by odejść z Pordenone

autor: odys; 05.12.2017 ; 14:14;

W lecie Kristaps Zommers opuścił Parmę i udał się na wypożyczenie do Pordenone z jednym jasnym celem - po to aby grać regularnie. Niestety w nowym klubie nic nie idzie po jego myśli, a sytuacja Łotysza delikatnie mówiąc nie jest za ciekawa.

Do tej pory wszystkie ligowe spotkania Pordenone, Zommers albo przesiedział na ławce rezerwowych albo też oglądał z wysokości trybun i jak na razie, w tym sezonie rozegrał tylko jeden oficjalny mecz w Coppa Italia Serie C. Na tym jednak jego problemy się nie kończą.

Przed paroma dniami mieliśmy okazję krótko porozmawiać z Zommersem i to co ujawnił jest bardzo szokujące. Jak wynika z relacji bramkarza, trener Pordenone obiecał mu występ w niedawnym meczu Coppa Italia przeciwko Cagliari, Zommers miał nawet figurować we wstępnym sprawozdaniu meczowym, w wyjściowej "11" jednak na godzinę przed spotkaniem do szatni Pordenone miał przyjść sam prezydent klubu, który kazał szkoleniowcowi zmienić ustawienie i postawić na Simone Perilli, czyli aktualnie podstawowego bramkarza Neroverde.

Jak nietrudno się domyślić, Zommers całą sytuacją, wokół swojej osoby, jest bardzo sfrustrowany i nie ukrywa tego, że w zimie za wszelką cenę będzie chciał zmienić otoczenie.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.