FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 8 piątek, 21 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5696 dni.
Napisaliśmy 17321 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 8 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Zagaritis również na oku Crotone

autor: odys; 07.01.2022 ; 14:39;

Poszerza się grono klubów zainteresowanych Vasilisem Zagaritisem, który po przyjściu, do Parmy, Filippo Costy, prawdopodobnie zostanie zepchnięty na całkowity skraj projektu sportowego klubu.

Do tej pory w kontekście ewentualnych nowych pracodawców Zagaritisa wymieniano przede wszystkim jego rodzimy Olympiakos, jednak według informacji serwisu TMW, do wyścigu o młodego Greka miał się również włączyć jeden zespół z Serie B. Mowa tu o Crotone, które wykazywać ma chęć do wypożyczenia Zagaritisa do końca trwającego sezonu.

Zobacz także

Komentarze

odys 7 stycznia 2022; 14:44
Taka jeszcze mała dygresja. Skoro teraz kluby Serie B pokorju Crotonbe, Pordenone, Regginy etc chcą wypożyczać naszych młodych graczy jak Zagaritis, Dierckx czy choćby D.Iacoponi (którzy umówmy się w trakcie rundy absolutnie nic nie pokazali) to myślę, że podobne oferty spływały też latem, a co za tym idzie chyba popełniliśmy dość spory błąd w planowaniu kadry (w sumie to dość oczywisty wniosek). Trzeba byłą tą młodzież odesłać do tych słabszych ligowych rywali, dać jej szansę na rozwój, a sobie wziąć wyjadaczy na krótkoterminówki, którzy zapewniliby wyższy poziom od zaraz i gwarantowaliby grę o szybki awans. Zakładając, że młodzież dałaby radę na wypożyczeniach z naszego punktu widzenia byłby to win-win, bo sami mielibyśmy lepszą pozycję a do tego młodzież ogrywałaby się równolegle. No ale cóż, czasu się nie cofnie i teraz po fakcie tak sobie możemy gdybać.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.