FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 38 czwartek, 5 grudnia 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Puchar Włoch
Parma 2
Frosinone1
Stadio Ennio Tardini; 05.12.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 08.12.2019; 18:00

Video

Parma 0:1 Milan: Skrót

Cytat tygodnia

"Po raz kolejny tracimy punkty w samej końcówce i to na własne życzenie. Możemy mieć pretensje tylko do siebie, bowiem w takich meczach jak ten dzisiejszy czy ostatni z Bologną, powinniśmy w zdecydowanie lepszy sposób zrządzać wynikiem. " - Luigi Sepe

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4919 dni.
Napisaliśmy 12710 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 38 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Z Milanem bez dopingu przez 15 minut

autor: odys; 29.11.2019 ; 22:51;

Jak głosi oficjalny komunikat wydany przez największe kibicowskie ugrupowanie kibiców Parmy - Boys Parma 1977, podczas niedzielnego meczu z Milanem, przez pierwszych 15 minut, trybuna Curva Nord będzie obserwować mecz w cieszy, bez dopingu.

Ma to być wyraz sprzeciwu wobec decyzji władz Calcio o ukaraniu dziewięciu kibiców Crociatich, zakazem stadionowym po październikowym spotkaniu przeciwko SPAL, rozgrywanym w Ferrarze. Według grupy Boys Parma 1977 podjęta decyzja jest bezpodstawna, bowiem owa dziewiątka została ukarana nie za sam czyn niezgodny z przepisami sensu stricte, a intencje dokonania takiego aktu, wyrażoną w mediach społecznościowych.

Zobacz także

Komentarze

odys 29 listopada 2019; 22:56
Tak uściślając chodzi tu o to, że tych 9 gości dostało zakaz stadionowy nie za to, że się przed/w trakcie/po meczu napieprzali, tylko za samą intencję stworzenia takich zajść wyrażaną w mediach społecznościowych. Wedle wszelkich informacji finalnie nie doszło do żadnych ekscesów i o to się w całej sprawie rozchodzi. Czy słusznie Boysi mają pretensje czy nie nie mnie oceniać. Jak dla mnie pytanie jest takie skoro ci goście faktycznie przejawiali takie intencje, to po pierwsze dlaczego nie zareagowano przed meczem i np. hmmm nie wpuszczono ich na stadion (bo tak byli oni obecni na tym spotkaniu) i po drugie skoro faktycznie nic nie zaszło to dlaczego konsekwencje takich a nie innych wpisów w mediach społecznościowych są wyciągane 2 miesiące po meczu?


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.