FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 8 sobota, 15 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W ostatnich dniach Faggiano zakomunikował nam, że chcę odejść z klubu w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz chęci sprawdzenia się w projekcie, w którym będzie miał jeszcze większą odpowiedzialność na głowie. Jego decyzja wywołała w nas żal, jednak musieliśmy ją zaakceptować." - Pietro Pizzarotti

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5172 dni.
Napisaliśmy 14140 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 7 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Z Milanem bez dopingu przez 15 minut

autor: odys; 29.11.2019 ; 22:51;

Jak głosi oficjalny komunikat wydany przez największe kibicowskie ugrupowanie kibiców Parmy - Boys Parma 1977, podczas niedzielnego meczu z Milanem, przez pierwszych 15 minut, trybuna Curva Nord będzie obserwować mecz w cieszy, bez dopingu.

Ma to być wyraz sprzeciwu wobec decyzji władz Calcio o ukaraniu dziewięciu kibiców Crociatich, zakazem stadionowym po październikowym spotkaniu przeciwko SPAL, rozgrywanym w Ferrarze. Według grupy Boys Parma 1977 podjęta decyzja jest bezpodstawna, bowiem owa dziewiątka została ukarana nie za sam czyn niezgodny z przepisami sensu stricte, a intencje dokonania takiego aktu, wyrażoną w mediach społecznościowych.

Zobacz także

Komentarze

odys 29 listopada 2019; 22:56
Tak uściślając chodzi tu o to, że tych 9 gości dostało zakaz stadionowy nie za to, że się przed/w trakcie/po meczu napieprzali, tylko za samą intencję stworzenia takich zajść wyrażaną w mediach społecznościowych. Wedle wszelkich informacji finalnie nie doszło do żadnych ekscesów i o to się w całej sprawie rozchodzi. Czy słusznie Boysi mają pretensje czy nie nie mnie oceniać. Jak dla mnie pytanie jest takie skoro ci goście faktycznie przejawiali takie intencje, to po pierwsze dlaczego nie zareagowano przed meczem i np. hmmm nie wpuszczono ich na stadion (bo tak byli oni obecni na tym spotkaniu) i po drugie skoro faktycznie nic nie zaszło to dlaczego konsekwencje takich a nie innych wpisów w mediach społecznościowych są wyciągane 2 miesiące po meczu?


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.