FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 8 środa, 8 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Fiorentina2
Stadio Ennio Tardini; 05.07.2020; 19:30

Następny mecz

Serie A
Roma-
Parma -
Stadio Olimpico; 08.07.2020; 21:45

Video

Parma 1:2 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5134 dni.
Napisaliśmy 13905 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 2 osób, oraz 6 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Wolfsburg po Inglese. Parma chce 24 mln euro

autor: odys; 30.06.2020 ; 16:23;

Wolfsburd, który w zakończonym już sezonie Bundesligi, zagwarantował sobie miejsce w europejskich pucharach, rozpoczyna szukanie wzmocnień pod kątem nowej kampanii. Wzrok niemieckiej ekipy ma wędrować również do Parmy.

Jak twierdzi serwis TMW, Wolfsburg ma sondować możliwość pozyskania Roberto Inglese, który ponoć od kilku lat znajduje się na jego szerokiej liście życzeń. Z kolei Parma, która wraz z końcem sezonu wykupi napastnika z Napoli za 20 mln euro, stawia sprawę dość jasno. Crociati są skłonni oddać Inglese, który dodajemy praktycznie cały obecny sezon stracił z powodu kontuzji, za nie mniej niż 24 mln euro. Ewentualne obniżenie tej kwoty nie ma podlegać żadnym negocjacjom.

Zobacz także

Komentarze

Szarak 1 lipca 2020; 08:26
Po takim sezonie wręcz nierealne będzie go sprzedać, a taniej po prostu nie można, popieram w pełni zajęte stanowisko.
odys 1 lipca 2020; 14:16
ja się w 100% zgadzam. Jak ktoś da te 24 mln to wtedy nasza inwestycja się zwróci, a jak nie to zostajemy z Inglese, który po pierwsze nie raz pokazywał że w formie jest dla zespołu wartością dodaną, a po drugie był przecież planowany jako inwestycja pod katem kilku lat zatem też jakieś wielkiej tragedii z tego że ten sezonu mu nie wyszedł (zresztą nie z jego winy) bym, nie robił.
odys 1 lipca 2020; 14:29
Osobiście bardzo też nie lubię jak się robi z Inglese jakąś ofiarę losu. To nie jest "szklanka" pokroju Dembele, Balea czy G.Rossiego. Fakt przez trzy, następujące po sobie, urazy stracił praktycznie ostatnie 1,5 roku, ale ile w tym było jego winy i uwarunkowań, powiedzmy, genetycznych? Śmiem twierdzić że mało. O ile ten uraz z poprzedniego sezonu był czymś zwyczajnym i pospolitym w zwłaszcza w naszym przypadku, to już te dwa urazy z tych rozgrywek to po prostu nieszczęśliwe wypadki. Jestem w 100% przekonany, że żaden piłkarz nie wyszedłby z podobnych sytuacji bez szwanku, zwłaszcza z tej z meczu z Genoą, kiedy ważący 90 kg gość całym ciężarem ciała spadł na jego nogę postawną. To że tam nie doszło do otwartego złamania to jest cud. Być może ta kontuzja z meczu z Juventusem, które może nie była aż tak "spektakularna", ale i tak wyglądała paskudnie, była po części winną zbyt szybkiego powrotu na boisko, ale też byliśmy przyparci do muru sytuacją kadrową. W każdym razie ja w tym co się stało z Inglese w tym sezonie, w ogóle nie upatrywałbym winy samego piłkarza. Roberto dwa razy znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie, zaś powodem jego urazów nie było ani złe przygotowanie fizyczne, ani też ta mityczna "kontuzjogenność".


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.