FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 14 niedziela, 17 grudnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Cesena0
Stadio Ennio Tardini; 16.12.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Bari-
Parma -
Stadio San Nicola; 21.12.2017; 20:30

Video

Parma 9:0 Cesena: Skrót

Cytat tygodnia

"Naprawdę zależało nam na wygranej i z punktu widzenia podejścia do gry nie mamy sobie nic do zarzucenia. Być może brakowało nam pomysłu na prowadzenia akcji, jednak grając przeciwko rywalowi, który broni się całą 11, konstruowanie każdego ataku jest rzeczą bardzo wymagającą. Wciąż mamy problemy z grą w spotkaniach, które są bardzo zamknięte, musimy nauczyć się radzić sobie z takimi sytuacjami." - Yves Baraye

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4200 dni.
Napisaliśmy 7962 newsów

Mamy 254 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 14 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Wieści z Collecchio: Saporetti i Coly z grupą

autor: odys; 09.10.2017 ; 21:03;

Piłkarze Parmy nie mogli liczyć na długi odpoczynek po meczu z Palermo, bowiem już dziś powrócili do treningów i rozpoczęli przygotowania do sobotniego, domowego spotkania z Pescarą.

Dziś w ośrodku Collecchio odbyła się jedna - popołudniowa sesja treningowa, która była w pełni otwarta dla publiczności. W trakcie zajęć drużyna została podzielona na dwie grupy - zawodnicy, którzy rozegrali pełne 90 minut przeciwko Palermo w formie roztrenowania udali się na siłownie oraz odbyli lekki trening biegowy na boisku, z kolei ich towarzysze skupili się na elementach techniki użytkowej ćwiczeniach taktycznych z zakresu gdy defensywnej. Trening zakończył się zaś, krótką gierką na skróconym polu boiska.

Podczas dzisiejszych zajęć do regularnych treningów powrócili Lorenzo Saporetti oraz Mohamed Coly, z kolei Valerio Di Cesare kontynuował swój tryb terapeutyczny i odbył trening na basenie.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.