FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 26 wtorek, 20 listopada 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Torino1
Parma 2
Stadio Grande Torino; 10.11.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Sassuolo-
Stadio Ennio Tardini; 25.11.2018; 12:30

Video

Torino 1:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Drużyna jest zawsze najważniejsza, dziś każdy z nas zagrał dla Parmy i wspólnego celu, dzięki czemu odnieśliśmy wielkie zwycięstwo. Od samego początku spotkania pokazaliśmy, że zależy nam na trzech punktach, nie przestraszyliśmy się Torino, graliśmy otwarty futbol i zostaliśmy za to nagrodzeni. Ta wygrana sprawia, że czujemy się nieco spokojniejsi, gdyż udało się nam przezwyciężyć ciężko okres i ponownie zainkasować 3 punkty, bardzo ważne dla naszego głównego celu." - Matteo Scozzarella

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4538 dni.
Napisaliśmy 10289 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 26 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Wieści z Collecchio: Iacoponi i Stulac z grupą

autor: odys; 11.09.2018 ; 18:41;

Za piłkarzami Parmy, kolejny dzień przygotowań do sobotniego, wyjazdowego spotkania 4 kolejki Serie A, przeciwko Interowi.

Dziś w ośrodku Collecchio odbyła się podwójna sesja treningowa. Rano piłkarze skupili się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, a w szczególności pracą nad wytrzymałością, siłą oraz szybkością. Z kolei popołudniowe zajęcia miały już charakter techniczno-taktyczny i zakończyły się krótką gierką wewnętrzną na skróconym polu boiska.

Do regularnych treningów z całym zespołem wrócił Simome Iacoponi, podobna rzecz tyczy się także Leo Stulaca, który powrócił ze zgrupowania reprezentacji. Amato Ciciretti pracował częściowo z zespołem, a częściowo indywidualnie. W pełni spersonalizowany tryb zajęć odbyli Gianni Munari, Jacopo Dezi i Matteo Scozzarella, zaś Jonathan Biabiany i Alberto Grassi kontynuowali swój cykl terapeutyczny.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.