FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 36 czwartek, 14 listopada 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Roma0
Stadio Ennio Tardini; 10.11.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 24.11.2019; 12:30

Video

Parma 2:0 Roma: Skrót

Cytat tygodnia

"Jestem niezmiernie szczęśliwy z bramki, ale jeszcze bardziej cieszy mnie zwycięstwo zespołu. Pokonaliśmy jeden z najsilniejszych zespołów we Włoszech i mamy powody do wielkiej radości. Dziś pokazaliśmy jak wiele znaczy kolektyw i gra zespołowa. Prezentując się w taki sposób jesteśmy w stanie wprowadzić w kłopoty każdą drużynę w Serie A" - Mattia Sprocati

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4897 dni.
Napisaliśmy 12594 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 36 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Wieści z Collecchio: Gagliolo i Cornelius z grupą

autor: odys; 05.11.2019 ; 20:02;

Po dniu przerwy piłkarze Parmy powrócili do treningów i rozpoczęli przygotowania do niedzielnego, domowego spotkania przeciwko Romie.

Dziś w ośrodku Collecchio odbyła się jedna - popołudniowa sesja treningowa, w trakcie której zawodnicy skupili się na doskonaleniu techniki użytkowej oraz elementów taktycznych, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu posiadania posiadania piłki i prowadzenia ataku pozycyjnego. Zajęcia zakończyły się krótką gierką wewnętrzną na skróconym polu boiska oraz pracą na rzecz wytrzymałości tlenowej.

Do regularnych treningów wraz z całym zespołem wrócili Riccardo Gagliolo i Andreas Cornelius. Indywidualnie pracowali Bruno Alves, Vincent Laurini, Simone Iacoponi oraz Juraj Kucka, z kolei nieobecni byli Roberto Inglese, Alberto Grassi i Yann Karamoh.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 6 listopada 2019; 04:29
Cornelius wraca i to najbardziej cieszy. A co jest znowu z Jurajem? Jakiś drobny uraz mam nadzieję. Na czym dokładnie polega trenowanie wytrzymałości tlenowej?
odys 6 listopada 2019; 14:22
Kucka i Iacoponi prawdopodobnie trenowali indywidualnie z powodu zmęczenie, ponieważ nie było żadnej wzmianki na temat ich ewentualnych urazów. Co do treningu wytrzymałości tlenowej to ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, ze polega przede wszystkim na bieganiu przy zachowaniu odpowiedniego tętna. Jako półamatorzy robiliśmy to tak, że było zadane jakieś tętno, biegaliśmy przez określony czas, po czym stawaliśmy i mierzyliśmy swoje tętno, jeśli było wyższe od zadanego przy wznowieniu biegu biegaliśmy wolniej jeśli niższe to przyśpieszaliśmy i tak przez kilkanaście minut. Co więcej robiliśmy to tylko w trakcie zimowej przerwy, ale tak jak mówię ja byłem tylko półamatorem, tak więc nie wiem jak to wygląda w profesjonalnym wydaniu, podejrzewam że jest to zagadnienie o wiele bardziej rozbudowane i złożone.
grasiak 6 listopada 2019; 14:33
Bardzo ciekawe jest to co piszesz. Sądziłem raczej, że chodziu tu o odpowiednie oddech a zetem wdech i wydech podczas biegu, sprintu głowkowania i przeróżnych innych sytuacji na boisku. Ale co to właściwie ma na celu? Potwierdzenie czy dany zawodnik nie choruje na serce czy to poprawia może jakoś kondycje?
odys 6 listopada 2019; 14:38
generalnie ma to na celu zwiększenie Twojej wydolności biegowej i tak ściśle wiąże się to też z odpowiednim oddychaniem w trakcie biegu.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.