FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 25 sobota, 18 sierpnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Puchar Włoch
Parma 0
Pisa1
Stadio Ennio Tardini; 12.08.2018; 20:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Udinese-
Stadio Ennio Tardini; 19.08.2018; 20:30

Video

Parma 2:1 Sassuolo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mój przyjaciel powiedział mi kiedyś bardzo piękny cytat, który dobrze pasuje do tego co działo się w ostatnim czasie w sprawie Parmy - Czekam na czas, kiedy wszystko wróci do normy, królowie zasiądą na tronie, a klauny wrócą do cyrku." - Marco Ferrari

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4444 dni.
Napisaliśmy 9716 newsów

Mamy 268 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 25 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Wieści z Collecchio: Drugi dzień mini zgrupowania

autor: odys; 13.02.2018 ; 22:17;

W ośrodku Collecchio zakończył się drugi dzień, mini zgrupowania piłkarzy Parmy, w którym Gialloblu kontynuowali swoje przygotowania do meczu z Empoli.

Dzisiejsze zajęcie miały charakter techniczno-taktyczny. Zespół po krótkiej rozgrzewce zajął się ćwiczeniami z zakresu techniki użytkowej, a następnie przeszedł do doskonalenia ataku pozycyjnego. Trening zakończył się zaś serią gierek szkoleniowych.

Z treningu nie uczestniczyli Antonio Di Gaudio oraz Matteo Scozzarella, którzy wykonywali spersonalizowany zestaw ćwiczeń.

Zobacz także

Komentarze

faster 14 lutego 2018; 14:49
pewnie piją i żegnają D'Averse :)
odys 14 lutego 2018; 14:55
Mnie już jest to szczerze obojętne. Nie zamierzam bronić D'Aversy, ale i tak jest przeciwnikiem jego zwolnienia, gdyż bardziej są tu winni poszczególni piłkarze, których ostatnimi czasy, stopień zaangażowania w mecz woła o pomstę do nieba. Nie zmienia to faktu, iż atmosfera jest napięta, a kibice tylko wszystko podsycają, jak D'Aversa będzie zwolniony to ok, byle tylko nie wyszłoby nam to bokiem bo jak widzę nazwiska ewentualnych następców pokroju Mandorliniego to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
faster 14 lutego 2018; 15:36
Według mnie postawa zawodnikow zalezy wlasnie od tego jak trener potrafi ich zmotywowac, ustawic , pwiedziec pare mocnych slow w szatni. Jak czytalem ktorys raz z rzędu ze D'Aversa nie ma nic do zarzucenia swoim zawodnikom po meczu w którym nie grali nic, to sam mialem ochote jechac skopac mu 4 litery. No jak mają mieć oni do niego szacunek jeśli chwali ich niedołężność. Trenerów za bardzo nie znam ale ktoś z autorytetem jest potrzebny. Kogoś kto jak krzyknie z ławki to zapieprzasz i nie pytasz o nic. Oczywiście postawa poszczególnych zawodników jest ważna, ale lepiej zwolnić cały dział łebskich ludzi w firmie czy kierownika, który widocznie nie potrafi wykrzesać z nich ich potencjału? O tym, że my akurat mamy ogromny nie trzeba wspominać.
piotro 14 lutego 2018; 15:56
To mają do siebie konferencje prasowe.
Jak czytam wywiady, to tam zawsze 'Parma jest cudowna', 'Tak wspaniale mi tam było', 'Wszystko cudownie'. Wyjątki tylko potwierdzają regułę.
Więc to jasne, że D'Aversa będzie mówił, jak to było fajnie i różowo, a w szatni dzieje się już co innego.
odys 14 lutego 2018; 16:09
Z drugiej strony co miał D'Aversa zrobić, miał wyjść na konferencję i zacząć jechać nazwiskami i publicznie linczować piłkarzy? Myślę, że to raczej by przyniosło jeszcze gorszy skutek. Konferencje prasowe to raczej dyplomacja i kurtuazja i nie można traktować ich do końca serio.

Ze swojej strony (jako pseudo piłkarza) mogę powiedzieć jeszcze tyle, miałem okazję na żywo oglądać trening D'Aversy i jako trener zrobił on na mnie bardzo dobre wrażenie, dużo rozmawia z zawodnikami, nie wytyka ich błędów stara się bardziej motywować i pokazywać inne rozwiązania, ani razu w trakcie zajęć nie podniósł głosu, żadnego z piłkarzy nie ganił przy grupie, jak miał jakieś zastrzeżenia to brał na strone danego grajka i objaśniał mu pewne rzeczy. Tak więc nie jestem w stanie zrozumieć tego co odwalają zawodnicy. Chyba lepiej jest pracować w atmosferze wzajemnego zrozumienia i szacunku, niż mieć na treningu rygor niczym z obozu pracy. No ale cóż to tylko taka dygresja i moje prywatne opinie i spostrzeżenia.