FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 40 wtorek, 25 lutego 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sassuolo0
Parma 1
Mapei Stadium; 16.02.2020; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
SPAL-
Stadio Ennio Tardini; 01.03.2020; 15:00

Video

Sassuolo 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Gervinho? Traktuje piłkarzy tak jakby byli moimi dziećmi. To, że któryś popełnia błąd nie oznacza, że należy go od razu skreślać. Każdy zasługuje na drugą szansę. Gervinho taką otrzymał i dziś podał zespołowi pomocną dłoń w trudnym momencie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5000 dni.
Napisaliśmy 13247 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 40 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Wieści z Collecchio: Cornelius z grupą

autor: odys; 12.02.2020 ; 19:00;

Piłkarze Parmy kontynuują swoje przygotowania do niedzielnego, derbowego spotkania przeciwko Sassuolo, w ramach 24 kolejki Serie A.

Dziś w ośrodku Collecchio odbyła się jedna - poranna sesja treningowa, która była zamknięta dla publiczności. W trakcie zajęć zawodnicy w pierwszej kolejności skupili się na elementach ogólnorozwojowych z zakresu wytrzymałości, siły oraz szybkości, by następnie przejść do zagadnień czysto taktycznych.

Do w pełni regularnych treningów wraz z całym zespołem powrócił Andreas Cornelius. Indywidualnie pracowali Matteo Darmian, Dejan Kulusevski i Matteo Scozzarella, z kolei Andrea Adorante, Antonino Barilla oraz Roberto Inglese zajęci byli swoim cyklem terapeutycznym. Nieobecny na treningu, z uwagi na konsultacje medyczne, był Luigi Sepe.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 12 lutego 2020; 20:38
Niedługo więcej miejsca w artykule poświęcisz graczom kontuzjowanym niż zdrowym jeśli już nie poświęcasz... A to konsultacje, a to indywidualne treningi a to operacja itd. Dobrze, że trenujemy wytrzymałość bo z uwagi na tak liczne kontuzje przyda się to piłkarzom na resztę sezonu.
odys 12 lutego 2020; 23:03
wytrzymałość to raczej termin podchodzący pod wydolność organizmu, a nie stricte odporność na urazy. za to odpowiada przygotowanie fizyczne czy tam atletyczne (jak zwał tak zwał), które można korygować i poprawiać na bieżąco ale jego lwią część robi się w lecie.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.