FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 18 sobota, 15 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W ostatnich dniach Faggiano zakomunikował nam, że chcę odejść z klubu w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz chęci sprawdzenia się w projekcie, w którym będzie miał jeszcze większą odpowiedzialność na głowie. Jego decyzja wywołała w nas żal, jednak musieliśmy ją zaakceptować." - Pietro Pizzarotti

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5172 dni.
Napisaliśmy 14140 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 17 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Wieści z Collecchio: Cornelius z grupą

autor: odys; 12.02.2020 ; 19:00;

Piłkarze Parmy kontynuują swoje przygotowania do niedzielnego, derbowego spotkania przeciwko Sassuolo, w ramach 24 kolejki Serie A.

Dziś w ośrodku Collecchio odbyła się jedna - poranna sesja treningowa, która była zamknięta dla publiczności. W trakcie zajęć zawodnicy w pierwszej kolejności skupili się na elementach ogólnorozwojowych z zakresu wytrzymałości, siły oraz szybkości, by następnie przejść do zagadnień czysto taktycznych.

Do w pełni regularnych treningów wraz z całym zespołem powrócił Andreas Cornelius. Indywidualnie pracowali Matteo Darmian, Dejan Kulusevski i Matteo Scozzarella, z kolei Andrea Adorante, Antonino Barilla oraz Roberto Inglese zajęci byli swoim cyklem terapeutycznym. Nieobecny na treningu, z uwagi na konsultacje medyczne, był Luigi Sepe.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 12 lutego 2020; 20:38
Niedługo więcej miejsca w artykule poświęcisz graczom kontuzjowanym niż zdrowym jeśli już nie poświęcasz... A to konsultacje, a to indywidualne treningi a to operacja itd. Dobrze, że trenujemy wytrzymałość bo z uwagi na tak liczne kontuzje przyda się to piłkarzom na resztę sezonu.
odys 12 lutego 2020; 23:03
wytrzymałość to raczej termin podchodzący pod wydolność organizmu, a nie stricte odporność na urazy. za to odpowiada przygotowanie fizyczne czy tam atletyczne (jak zwał tak zwał), które można korygować i poprawiać na bieżąco ale jego lwią część robi się w lecie.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.