FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 18 czwartek, 15 kwietnia 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Milan3
Stadio Ennio Tardini; 10.04.2021; 18:00

Następny mecz

Serie A
Cagliari-
Parma -
Sardegna Arena; 17.04.2021; 20:45

Video

Parma 1:3 Milan: Skrót

Cytat tygodnia

"Prawda jest tak, że w przerwie mogłem ściągnąć wielu piłkarzy, gdyż nasza gra była naprawdę słaba. Ostatecznie padło na Gervinho. Powiem jednak szczerze, że gdybym mógł to wymieniłbym cały skład." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Sklep golfowy ze sprzętem do gry w golfa BogiGolf

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5415 dni.
Napisaliśmy 15618 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Wieści z Collecchio

autor: odys; 07.04.2021 ; 19:46;

Piłkarze Parmy kontynuują swoje przygotowania do sobotniego, domowego meczu przeciwko Milanowi, w ramach 30 kolejki Serie A.

Dziś w ośrodku Collecchio odbyła się jedna - poranna sesja treningowa, która w całości poświęcona była pracy na rzecz taktyki. Zajęcia zakończyły się zaś krótką gierką wewnętrzną, na skróconym polu boiska.

Indywidualnie trenowali Juan Brunetta, Roberto Inglese, Yann Karamoh oraz Simon Sohm, z kolei Simone Iacoponi zajęty był swoim cyklem terapeutycznym. W spoczynku pozostawali natomiast Yordan Osorio, Valentin Mihaila i Wylan Cyprien.

 

Zobacz także

Komentarze

grasiak 7 kwietnia 2021; 19:56
A co z tym Sohm'em, sprawdza się waszym zdaniem? Dziśczytałem taki artykuł młodego Polaka co grał w szkólkach juniorskich Ascoli i Sassuolo a teraz wrócił gdzieś tam do Polski. Spotkał we Włoszech jakiegoś Czecha, który grał kiedyś w Polsce i spytał o skok jakościowy, ten mu ponoć odpowiedział, że po treningu we Włoszech nie ma siły iść na kibel, a w Polsce treningi były "spokojne" powiedzmy. A taka Parma w porównaniu z Polskimi klubami, jak wypadłaby pod względem jakości czy intensywności treningów?
odys 7 kwietnia 2021; 20:21
Nie da się tego stwierdzić, nikt nie robi tego typu zestawień, nie ma żadnej skali porównawczej, a samo to jak wyglądają treningi zależy od tylu różnych czynników, że tworzenie tego typu porównań nie ma żadnego sensu. Jasne jest to, że we Włoszech trenuje się inaczej niż w Polsce i na inne rzeczy zwraca się uwagę i tyle o tym temacie można powiedzieć.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.