FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 12 wtorek, 25 września 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Cagliari0
Stadio Ennio Tardini; 22.09.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Napoli-
Parma -
Stadio San Paolo; 26.09.2018; 21:00

Video

Parma 2:0 Cagliari: Skrót

Cytat tygodnia

"Kontrataki? Przywiązujemy do tego aspektu wielką wagę i sporo pracujemy nad nim na treningach, jesteśmy świadomi tego, że w wielu meczach dobrze wyprowadzane kontry mogą być dla nas bezcenne." - Robertp D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4482 dni.
Napisaliśmy 9953 newsów

Mamy 269 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 12 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Vacca: "Dalej chcę być ważnym elementem Parmy"

autor: odys; 11.07.2018 ; 18:43;

Dziś wywiadu dla oficjalnych klubowych mediów udzielił Manuel Scavone, dla którego zgrupowanie w Prato allo Stelvio to swojego rodzaju powrót w rodzinne strony.

"Tak można śmiało powiedzieć, że to zgrupowanie jest dla mnie jak powrót do domu. Wszystko to działa na moją korzyść i jestem w stanie jeszcze lepiej przygotować się do sezonu, zwłaszcza że istnieją tu idealne warunki do ciężkiej pracy. Co powinno być podstawą nowej Parmy? To co zawsze jako Parma robiliśmy przez ostatnie lata. Musimy zacząć przede wszystkim od chęci do pracy i maksymalnego zaangażowania w każdy trening. Musimy też stale dbać o atmosferę w grupie, która jak pokazał ostatni sezon, często może decydować w trudnych momentach, które z pewnością pojawią się w nadchodzących mistrzostwach. Na tym zgrupowaniu musimy zbudować solidne podstawy pozwalające marzyć o osiągnięciu naszego celu. W zeszłym roku dokonaliśmy czegoś niesamowitego, teraz zaś musimy kontynuować obraną ścieżkę i dalej się rozwijać. Debiut w Serie A? Już nie mogę się doczekać. Zdaję sobie sprawę z tego, że w zespole będzie panować olbrzymia konkurencja, chcę jednak ponownie dać swój wkład w grę tego zespołu."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.