FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 19 poniedziałek, 23 lipca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 3
Foggia1
Prato allo Stelvio; 21.07.2018; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sampdoria-
Stadio Briamasco; 28.07.2018; 18:00

Video

Parma 3:1 Foggia: Skrót

Cytat tygodnia

"Nasz rynek jest skutecznie blokowany przez zamieszanie panujące wokół sprawy SMS-owej, w związku z czym na razie było niewiele ruchów. Na szczęście mercato wciąż jest we wczesnej fazie i liczę na to, ze w krótkim czasie kierownictwu uda się skompletować kadrę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4418 dni.
Napisaliśmy 9469 newsów

Mamy 265 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 19 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Vacca: "Dalej chcę być ważnym elementem Parmy"

autor: odys; 11.07.2018 ; 18:43;

Dziś wywiadu dla oficjalnych klubowych mediów udzielił Manuel Scavone, dla którego zgrupowanie w Prato allo Stelvio to swojego rodzaju powrót w rodzinne strony.

"Tak można śmiało powiedzieć, że to zgrupowanie jest dla mnie jak powrót do domu. Wszystko to działa na moją korzyść i jestem w stanie jeszcze lepiej przygotować się do sezonu, zwłaszcza że istnieją tu idealne warunki do ciężkiej pracy. Co powinno być podstawą nowej Parmy? To co zawsze jako Parma robiliśmy przez ostatnie lata. Musimy zacząć przede wszystkim od chęci do pracy i maksymalnego zaangażowania w każdy trening. Musimy też stale dbać o atmosferę w grupie, która jak pokazał ostatni sezon, często może decydować w trudnych momentach, które z pewnością pojawią się w nadchodzących mistrzostwach. Na tym zgrupowaniu musimy zbudować solidne podstawy pozwalające marzyć o osiągnięciu naszego celu. W zeszłym roku dokonaliśmy czegoś niesamowitego, teraz zaś musimy kontynuować obraną ścieżkę i dalej się rozwijać. Debiut w Serie A? Już nie mogę się doczekać. Zdaję sobie sprawę z tego, że w zespole będzie panować olbrzymia konkurencja, chcę jednak ponownie dać swój wkład w grę tego zespołu."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.