FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 49 poniedziałek, 11 listopada 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Roma0
Stadio Ennio Tardini; 10.11.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 24.11.2019; 12:30

Video

Parma 2:0 Roma: Skrót

Cytat tygodnia

"Jestem niezmiernie szczęśliwy z bramki, ale jeszcze bardziej cieszy mnie zwycięstwo zespołu. Pokonaliśmy jeden z najsilniejszych zespołów we Włoszech i mamy powody do wielkiej radości. Dziś pokazaliśmy jak wiele znaczy kolektyw i gra zespołowa. Prezentując się w taki sposób jesteśmy w stanie wprowadzić w kłopoty każdą drużynę w Serie A" - Mattia Sprocati

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4894 dni.
Napisaliśmy 12574 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 49 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Trzy oferty z Turcji za Gervinho

autor: odys; 23.06.2019 ; 13:11;

Przed paroma dniami Daniele Faggiano, odnosząc się do sytuacji Gervinho, przyznał iż Parma będzie rozważać oferty, które pojawią się za Iworyjczyka. Jakby na zawołanie lokalne media donoszą o paru propozycjach, które miały spłynąć na ręce klubu.

Z informacji podanych przez Tv Parma, wynika iż Crociati otrzymali trzy oferty za Gervinho, pochodzące z ligi Tureckiej. Dziennikarze nie ujawnili jednak personaliów rzeczonych klubów, twierdząc równocześnie iż wszystkie propozycje oscylować mają w okolicach kwoty 10 mln euro.

Zobacz także

Komentarze

odys 23 czerwca 2019; 13:14
cóż gdyby oscylowały wokół 15 mln euro, to ja zgodnie z tym co już mówiłem wcześniej, bez wahania i większego żalu bym którąś z nich przyjął. 10 to jak dla mnie trochę za mało, ale 15 z chęcią bym przytulił
czaaja 23 czerwca 2019; 20:43
15mln elegancko obrocilibysmy w Balo + Pinamonti ....
odys 23 czerwca 2019; 23:16
obawiam się że 15 mln na Pinamontiego nie wystarczy bo Inter odrzucił już ofertę zdaje się Benficy, która oferowała 18 mln...
Szarak 23 czerwca 2019; 23:57
Kuszące są te kwoty, ale ja gdzieś nie jestem przekonany mimo wszystko, bo chodzi tu o najlepszego strzelca bądź co bądź i głównego pociagowego zespołu. Jeśli przyjdzie balo to będę spokojniejszy, bo to gość kto może strzelić te 15 goli, ale jednak zupełnie inny profil, jak mu się nie wyłoży to można zapomnieć, a gervinho to jedyny gość na ten moment, który z nim może pograć.
1913 24 czerwca 2019; 08:03
Ja się obawiam , że znając nasza pozycje na rynku ostatecznie Gervinho pójdzie tak gdzie będzie chciał a czy dostaniemy za niego 15mln to raczej wątpię...
1913 24 czerwca 2019; 08:08
Ogólnie to jest największe kurestwo obecnych czasow. Silniejszy klub nie musi rozmawiać najpierw z właścicielem piłkarza, wystarczy że dogada się od razu z graczem. I wtedy to klub który chce kupić jest na uprzywilejowanej pozycji, i może dyktować warunki a nie klub który posiada kartę zawodnika. Chore czasy, kiedyś kluby i piłkarze było dużo bardziej honorowi jak dziś i czym my akurat się przekonaliśmy wiele razy sprzedając naszych grajków za jakieś śmieszne kwoty.
czaaja 24 czerwca 2019; 12:39
Nie no chwila, Gerv podpisal kontrakt do 2021r. Zarabia 1mln/rok. Ma status gwiazdy. Parma mu zaufala i wyciagnela z g...Chin. O ile nie ma jakiegos bubla w kontrakcie i kwoty odstepnego nie musimy go w ogole sprzedawac, czyz nie?? Nie bankrutujemy/ nie spadlismy do Serie B. wiec niech sie Turcy z 10mln zawijaja z powrotem nad Bosfor! Wyceniamy klienta na 15mln lub wiecej albo wara ...
odys 24 czerwca 2019; 16:40
no nie oczywiście Gervinho ma jeszcze z nami 2-lata kontraktu i jak nie chcemy to sprzedawać go nie musimy.