FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 15 środa, 12 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W ostatnich dniach Faggiano zakomunikował nam, że chcę odejść z klubu w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz chęci sprawdzenia się w projekcie, w którym będzie miał jeszcze większą odpowiedzialność na głowie. Jego decyzja wywołała w nas żal, jednak musieliśmy ją zaakceptować." - Pietro Pizzarotti

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5169 dni.
Napisaliśmy 14127 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 14 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Traore bardzo blisko Parmy

autor: odys; 09.07.2020 ; 19:14;

Po tym jak olbrzymim sukcesem zakończyło się sprowadzenie, zeszłego lata, Dejana Kulusevskiego, Parma jest na najlepszej drodze do pozyskania kolejnego talentu ze szkółki Atalanty.

Jak informuje Corriere dello Sport, Crociati są bardzo blisko porozumienia z Atalantą w sprawie Amada Traore. 17-latek z Wybrzeża Kości Słoniowej, który swoim piłkarskim profilem bardzo przypomina, przywoływanego we wstępie Kulusevskiego, miałby trafić na Tardini na zasadzie wypożyczenia. W tej chwili Parma i dyrektor sportowy Daniele Faggiano, mają walczyć o włączenie do umowy, opcji późniejszego wykupu.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 9 lipca 2020; 20:24
Jeżeli choć w połowie jest tak dobry jak Kulusevski to jak najbardziej z zastrzeżeniem, a raczej możliwością wykupu definitywnego. Swoją drogą nazwisko ma dobre na gwiazdę:)
odys 9 lipca 2020; 20:32
start w Serie A ma na pewno lepszy niż Kulusevski bo w pierwszych 3 meczach zdobył nawet bramkę, a Kulu w zeszłym sezonie debiutował w A to o takich liczbach mógł pomarzyć. Co do skali talentu to ciężko jest w takich sprawach wyrokować, ale raczej szans na przebicie Kulusevskiego nie ma. Ale kto wie, wpierw musimy dopiąć ten transfer, a później się zobaczy jak się chłopak rozwinie.
Michal 10 lipca 2020; 10:51
Szczerze? Szukałbym kogoś na stałe, albo wypożyczenie z opcją zakupu. Jeśli tak będzie w tym przypadku to spoko. Wychowywanie piłkarzy innym klubom to nie jest dobra droga.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.