FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 9 środa, 23 września 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
Napoli2
Stadio Ennio Tardini; 20.09.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 28.09.2020; 20:45

Video

Parma 0:2 Napoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Przyznam szczerze, że z finansowego punktu widzenia, oferta Krause Group nie była najlepszą jaką otrzymaliśmy w ostatnim czasie, jednak o wyborze zaważyły inne czynniki. Rodzina Krause okazała się być najbardziej wiarygodna i sformułowała najlepszą i najbardziej konkretną wizję rozwoju klubu." - Marco Ferrari

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5211 dni.
Napisaliśmy 14412 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Transfer Barilli symbolem nowej polityki Parmy

autor: odys; 12.08.2020 ; 16:54;

Wprawdzie ani odjeście Antonino Barilli, ani też przebycie do Parmy Marcello Carliego, nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, to transfer pomocnika ma być swojego rodzaju symbolem zmian zachodzących w klubie.

Jak zaznaczają włoscy obserwatorzy, sprzedaż Barilli, choć bolesna z punktu widzenia kibiców, stanowi swojego rodzaju potwierdzenie nowej drogim jaką zmierzać chce klub z Tardini. Mowa tu przede wszystkim o znaczących cięciach budżetu płacowego, a także odmłodzeniu kadry. Ma to zapewnić Parmie nie tylko lepsze perspektywy na przyszłość, ale także sprawić iż będzie to o wiele bardziej atrakcyjny klub pod kątem rynkowym. W te założenia idealnie wpisywać ma się osoba Marcello Carliego, który zarówno za czasów pracy w Empoli, jak i Cagliari słynął z tego, że małym kosztem potrafił ściągać do klubu interesujących młodych piłkarzy.

Zobacz także

Komentarze

czaaja 12 sierpnia 2020; 19:25
Dobry kierunek! Zatem od nowego sezonu na skrzydłach Karamoh i Da Cruz , w środku Camara z Grassim a na szpicy Adorante
odys 12 sierpnia 2020; 19:57
Niestety to tak nie działa. Futbolowa rzeczywistość to nie FM, gdzie możesz wymienić cały skład, postawić w 100% na młodzież i tak osiągać cele. Wymianę pokoleniową i obniżenie średniej wieku trzeba zrobić jak najszybciej, ale to długi proces i będzie dla nas bolesny. Praktycznie na pewno odbije się na spadku jakości samej gry (w sumie jedynym znanym mi przykładem klubu, który jest w stanie wymienić praktycznie 3/4 składu w trakcie mercato a mimo to funkcjonować na wysokim poziomie Sevilla zarządzana przez Monchiego, ale to przypadek bardzo szczególny). Przyszły sezon będzie więc bardzo trudny, kto wie czy nawet nie trudniejszy niż ten zaraz po awansie do Serie A.
grasiak 12 sierpnia 2020; 19:57
Bez przesady czaaja :D Da Cruz mam nadzieje zostanie sprzedany czym prędzej( może jego uda się wpiąć w transfer Caprariego?), Karamoh zgadzam się, trzeba dać mu więcej szans jeśli ominą go kontuzję. Myślę, że te zmiany będą raczej następować stopniowo niż od razu.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.